Karolína – Infinity

Karolína mi otevřela v krátkých modrých šatech. Na přivítanou mě objala a dala mi pusu na tvář – to bývá většinou dobré znamení. V obličeji se mi moc líbila a její úsměv mě utvrzoval v tom, že by to mohlo stát (za to).
Sprchu dávám na vlastní žádost sám, rád se před masáží sám důkladně omyju a nachystám se na zážitek.
Karolíně slouží ke cti, že toho nijak nezneužila a nenechala mě čekat celou věčnost, jak to některé holky dělají.
Scházíme se tedy na futonu a jdeme na to. Chvíli příjemný nenucený small talk, ale oba dva víme, že tu nejsme kvůli pokecu, a tak po chvilce uticháme, ať si můžeme vychutnat masáž.
Karolína podle mě přesně ví, co dělá a ráda si s klientem hraje. Na začátek mě dráždila tím, že se krásně vyšpulila do zrcadla, ale (podle mě) schválně byla trochu mimo dosah a začala důkladnou masáží nohou. Snažím se na ni dosáhnout, ale je daleko. Přijímám její pravidla hry a jen se dívám.
Když už se zdá, že to začne být nuda, protože masáž je fajn a slečna masírovat umí, ale…😉 Tak Karolína oběma rukama navštíví mého kamaráda, donutí mě se nadzvednout, strčí pode mě jednu ruku – tou mě jemně hněte tágo a druhou rukou koule, hráz a okolí, takže po chvilce téhle velmi dovedné a záludné partyzánské akce se mi leží velmi nepohodlně.
Začíná B2B a občas pusa na krk, jemné kousnutí do ucha a zároveň otevřenost dotekům. Pěkná práce, musím říct a opět opakuji, že Karolína moc dobře ví, co dělá.
Otočka a po ní to graduje – pokus o znásilnění mého ucha, polibky na tělo – i já oplácím, co se dá, a hlavně velmi dovedné dráždění. Musím Karol čas od času zastavit, aby nebylo vymalováno moc brzy. Občas se dostanu k tomu, abych trochu poškádlil její kočičku a ač je znát, že se jí to líbí, tak mou důkladnější péči odmítne a raději se věnuje mému náčiní. Hezky na mne napůl nasedne, rukou si mě hezky chytne a zároveň se i já dostanu „všude“. Honění je střídáno procítěným hlazením, škrábání nehty a k tomu velmi dobrá práce rtů a jazyka s mým ušním lalůčkem. Tahle kombinace spolu s mojí rukou na její kočce se moc dlouho vydržet nedá, a tak když to Karolína vygraduje, už se nebráním a stříkám. Následuje hygiena a přítulení. Další body Karolína u mě získává tím, že si opět přilehne a přitulí se, když zjistí, že sprcha je obsažená. V jejím objetí čekání uplyne jak nic. Sprcha, rozloučení a odchod.
Jsem velmi spokojen, Karolína je zkušená masérka, která přesně ví, proč chodíme na masáže. Myslím, že její péči ocení zejména ti, kteří rádi nechají slečnu, ať celou masáž řídí. Cítil jsem z ní, že má ráda věci pevně v rukou (ve všech myslitelných vyznamech tohoto slovního spojení😁).
Infinity Mix 1 hodina 1900,-
https://tapky.info/?3874,karolina-infinity-spa-603-373-881-603373881

726F024F-E105-4D8D-AD7F-1CDC391D7BFB.jpeg

4.8 5 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 června, 2023 16:19

Skvěle popsáno pane…taky už brzo vyrazím na svojí první štaci do Infinity. Dá se tam upravit světlo dle libosti?

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx