Masáže

Gina – Red Massage

Gina tu má jistý věhlas a svůj „fanklub“ 😉, a tak když se naskytla šance neváhal jsem.
Komunikace se salonem a vstup v pořádku. Gina mě vítá v prádle a já jsem nadšený. Jednak z ní jde velmi příjemná a pohodová energie a jednak mi v obličeji připomíná jednu mojí bejvalku, takže si říkám, že to nemůže dopadnout špatně.
Gina se ukazuje jako zdatná manipulátorka, ani nevím, jak se jí povedlo mě vmanévrovat do vzájemné masáže, která teda stála randál, ale to už ten dole převzal řízení. Nakonec jsem nelitoval ani trochu.
Gina mě směřuje do sprchy a pak nastává vzájemné rozbalování – já jí z prádélka, ona mě po chvíli z ručníku. Tato fáze se poněkud protáhla, a tak se mi potom, co mi ho napůl zadečkem a napůl rukou honila a já si u toho prohrával s jejíma kozičkama (potvrzuji má krásné velké dvorce) a hledal cestu dolů ke kočičce (není úplně dohola, ale má krásnou čárku), nechtělo lehat na břicho (ani to moc nešlo).
No naštěstí jsem na břiše moc nepoležel. V podstatě hned vzápětí se to překlopilo, resp. převalilo, ke změně pozice, aby mohlo dojít k té vzajemnosti. Opravdu jak s milenkou a místy jsem měl pocit, že to musí zákonitě přejít v coitus. Bohužel se tak nestalo, ale i tak na to budu s láskou vzpomínat. Gina v podstatě po celou dobu „masáže“ nepustila mého ptáka z ruky, a tak jsem to musel hodně rozdýchavat. Bylo to hodně intenzivní, změny pozic, změť našich propletených těl a do toho čas od času Ginin příJemný hlásek, co se ptá, zda je vše v pořádku nebo mě naváděl a lákal k dalším nemravnostem.
Dostalo se mi všeho dosyta – cumlání koziček, kvalitní kočkování (v rámci pravidel), pusy na tvář i na rty, pohledy do očí a hlavně kvalitní a nepřetržitá péče o moje péro. Péče tak kvalitní, až jsem na závěr stříkal jak hydrant. Po-střiková péče velmi kvalitní. Jen na nohy mi potom Gina musela pomoct a do sprchy mě vedla jak nějakého opilce.
Hodně povedená akce, rád se za Ginou ještě někdy zastavím.

Vzájemná masáž 1h 3000,-

https://tapky.info/?4583,gina-red-massage-773-884-499-773884499

BD8914D1-8788-4789-AE56-52A369DD1703.jpeg

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx