Sonya – European Massage

Sonya – European Massage
Stejně jako u kolegy Pepina jsem se nechal novými fotkami přesvědčit na výlet do Karlína.
     Úvod jako přes kopírák z jeho recenze, uvítán sličnou recepční se kterou domlouvám detaily. Po chvilce přichází sama Soya, a mě trochu padá brada. Holka jak ze žurnálu. Výstavná černovláska s dekoltem, který nenechá spát. Jak se později ukazuje, velmi zdařilá práce estetické medicíny.
     Malá odbočka k prostorám. Všechno je moc pěkné a působí nově. Akorát je vidět, že prostor původně byl koncipován na wellness služby komunálnějšího ražení. Pro tentokrát nikoho nepotkávám, ale minule jsem narazil na kolegu i několik dalších masérek. Dokážu si představit docela prostoje, při větším vytížení salonu.
     Úvodní sprcha solo a pak mě Sonya doprovodí na pokoj. Když se vysvléká, tak je rozhodně na co koukat. Lehké pomazlení na úvod, a pak uléhám navnazen na břicho. Začíná masáží rukama, kde mě poctivě vezme od hlavy až k patě. Tohle chvíli trvá, při masáži zadku a stehen jakoby omylem párkrát zavadí o kulky a ptáka. Velmi umě se během téhle pasáže nastavuje do přilehlého zrcadla. Poté na chvíli přejde na tělo na tělo, následované otočkou.
Po otočce pokračuje masáž tělo na tělo. Střídá různé polohy a opravdu musím pogratulovat jejímu chirurgovi. Prsa se opravdu vyvedli. Dominantním prvkem je zde imitace polohy na koníčka, ke které se několikrát vrací. Na závěr dává péro mezi prsa a moje kapitulace na sebe nenechá dlouho čekat. Na chvilku se přivine a odcházíme společně do sprchy. Ta je příjemnou tečkou.
     Odcházím ve velmi dobrém rozpoložení. Musím pochválit time management. Sonya se mi poctivě věnovala celou hodinu, a všechno ostatní byla nad rámec času. Evidentně politika salonu, jelikož i minule to bylo stejně.

photo_2023-03-06_21-13-22-1.jpg fotor_2023-2-10_14_3_18-1-0.jpg

4.5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx