Alisa – Secret Place

Alisa – Secret Place
     Secret Place se na scénu uvedli ve velmi dobrém světle, a zatím si podle všeho drží velmi dobrou úroveň. K tomu zde i velmi dobře reagují na zpětnou vazbu. Celkovému přístupu dost fandím a zrovna koukám na web, že stále dělají nějaké změny.
     Před nedávnem se mi povedlo trefit do rozvrhu Alise, a byla to dost trefa do černého. Fotky jsou jí věrné, krásná štíhlá dívka s havraními kadeřemi. Prsa menší, za to má opravdu výstavní zadek. V obličeji také velmi hezká. Pár tetování, ale nic rušivého a piercing se také najde, jak je uvedeno v profilu.
     Uvítání milé, ale na první dojem jsem cítil, že by tam mohl být lehký odstup. Na druhý dojem obavy opadly a všechno dál už bylo excelentní. Začátek klasika, domluva druhu masáže, nabídka vody a vyslání do sprchy.
     Masáž začíná pozvolna lehkým hlazením od hlavy až k patě a plynule přechází v nanášení oleje a tělo na tělo. Hluchá místa žádná. Za to pocit GFE se dostavuje. Krom velmi poctivého B2B Alisa poměrně hojně zabrusuje i na ta správná místa a vypadá, že ji moje reakce baví. Mě to bavilo dost. Otočka určitě před polovinou času. Poté se masáž nese v podobném duchu s několika dalšími zajímavými prvky. Docela dlouho mě drží na hraně, párkrát ve správný moment oddálí až k silnému vyvrcholení. Zbývá pár minut, tak se ještě na chvíli přivine.
Odcházím velmi (u)spokojen do víru velkoměsta.
Hodnocení jednoznačně pozitivní a opáčko pravděpodobné.
Hodinová masáž B2B za 1700.

alisamaserka4.jpg

2 1 vote
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Matador
27 března, 2023 08:22

Také jsem Secret navštívil a musím pochválit komunikaci operátorky, milou masérku a čisté a pěkné prostředí, dostupnost parkování. Sprcha menší velikosti, ani její umístění mimo pokoje mě osobně nevadí.
Dnes v pondělí jsem chtěl po předchozí v celku velmi příjemné zkušenosti navštívit Secret opět, ale na rozvrhu na tento týden nebyla včera ani jedna masérka a dnes v 8:20 stále není žádná masérka na rozvrhu na tento týden uvedena.
Proto jsem musel navštívit rozvrh osvědčených salonů RH a Candy, kde byl již na rozvrhu velký výběr a dnes jdu do Candy přesto, že jsem chtěl původně k vám do Secret.
Za mě je takto pozdní uvádění dívek v týdenním rozvrhu pro Secret v konkurenci s jinými salony, hlavně na začátku týdne docela hendikep.
Přesto přeji Secret salonu, aby brzy plně konkuroval vyhlášeným masážním salonům v Praze.

SecretPlace
29 března, 2023 12:36
Reply to  Matador

Dobrý den.
Momentálně plánujeme v dubu udělat několik změn i co se webu týče. Rozvrh masérek nebyl vyplněn ano protože na daný moment s tím budeme pracovat a pár věcí měnit. Dekujeme za pochopení.

SecretPlace
29 března, 2023 12:12

Krásný den, děkujeme za vaší recenzi a jsme opravdu rádi že dokážete ocenit naší snahu se zlepšovat. A budeme v tom pokračovat.

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx