Amélie – Studio Le Velour

Do Le Velour na Nám. Jiřího z Poděbrad jsem se vrátil po pár měsících – příliš velký výběr tam není, a i když jsem tam byl zatím celkem spokojen, podruhé jsem za žádnou z masérek už nezašel, zážitky tam neřadím k těm úplně top. A podobně tomu bylo i s Amélií, kterou jsem si vybral dnes.

Přivítala mě sympatická dáma kolem třicítky, která mě někoho připomínala, ale neměl jsem moc času dumat nad tím koho, páč mě přivítala v průsvitném spodním prádle, pod nímž se rýsovaly výrazné tmavé bradavky. Takový učitelkovský typ. Chovala se mile, usmívala se, nabídla vodu, pak se usadila do jednoho ze dvou kožených křesel a vybídla mě, ať si pomalu odložím, že mě pak zavede do sprchy. Tak jsem si pomalu odkládal a ona mě se zájmem sledovala – docela vzrušující.

Po návratu ze sprchy následovalo bližší seznámení vestoje. Stoupla si přede mě, stále v tom průsvitném prádle, objala mě, hladila, naše těla se k sobě přitiskla, konečně si sundala podprsenku – její prsa působila menší než na webu avizované trojky, a byla velice měkká – v dlaních se mi úplně ztratila. Ale bradavky měla výrazné, tmavé, velké a vystouplé – hlavně pak později. Hezký a příjemný úvod.

Pak jsem si lehl a sledoval v zrcadle, jak si svléká i kalhotky. Řekla, ať si dám ruce podél těla, takže jsem ji nemohl sledovat v zrcadle před námi, aniž bych si zlomil krční obratle. Masáž výborná, dokázala přitlačit, ale velice brzy zavelela k otočce. Klidně tuhle část mohla trošku protáhnout. Hudba hrála slabě a z chodby byl slyšet příchod dalšího huhlajícího zákazníka a zdvořilý smích jiné masérky.

Amélie se snažila měnit repertoár, sama mi položila dlaň na svá ňadra, vzdychala, naše obličeje byly těsně u sebe, byla trošku těžká, když mi seděla na břiše, trochu nemotornější. Hodně se mi líbila pasáž 69ky, kdy jsem se kochal výhledy na její rozevřenou pipinku. Snažila se, usmívali jsme se na sebe, ale trochu mi trvalo, než jsem začal… řádně reagovat. Nakonec jsem se ale přece jen probral a „pustil to ze sebe“.

Načež jsme nějaký čas leželi zapleteni v objetí a vzájemně se hladili. A já se po pár minutách odvážil zeptat, kolik máme ještě času a jestli by ještě nestihla zopakovat 69ku, že to se mi moc líbilo. Ona bez váhání a velice ochotně souhlasila. A dokonce souhlasila i s povrchovým hlazením své pipinky, paráda.

Amélie je moc milá, dokázala reagovat na to, co se mi líbilo. Sice jsem po odchodu nebyl nadšený, jak někdy bývám, ale jinak mohu doporučit a dávám smajlíka.

Masáž Body to Body, 60 minut za 1900 Kč

https://tapky.info/?3832,amelie-studio-le-velour-777-317-249-777317249

Amelie-Le-Velour.jpeg

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
3 března, 2023 13:05

Mně připomínala Amy Winehouse…jinak ty prsa jsou slabší, protože po děcku.

3 března, 2023 21:28
Reply to  Pes_Imista

Amélie je po dítěti? Já jsem si říkal, že ty prsa jsou celkem nic moc..

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx