Barbara – Barbara masáže

Sweet Kiss 60 min. 2700 Kč
https://www.tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

Takže přispěji asi miliarda pátou recenzí na Barbaru a abych jen neopakoval to co už tu dávno je, tak to zkusím pojmout trochu věcněji, popsat třeba i její salon, o němž tu toho zas tolik není, a třeba i mezi tou záplavou oslavných ód zmínit i drobná negativa.

Objednal jsem se přes rezervační systém, v němž se přes svátky objevilo kupodivu dost volných termínů, asi někteří pánové mají po Vánocích hluboko do kapsy, anebo si dali jako novoroční předsevzetí věrnost manželce a tak rezervaci zrušili. Na mail mi přišlo potvrzení rezervace a hned ještě informace ohledně posunutí o půl hodiny, což mi nijak nevadilo. Pak ještě den před masáží přijde SMS s prosbou o potvrzení rezervace a zároveň tam jsou uvedeny pokyny pro vstup.

Vstup do salónu je rychlý a diskrétní, zazvoníte na zvonek, po chvíli je vám otevřeno bzučákem, popojdete pár kroků po chodbě domu a už se napravo otevírají dveře, z nichž vykukuje Barbara. Žádné telefonování, žádné hulákání do mluvítka, žádná turistika po domě, to je fajn. Trochu mě zarazilo, že mi Barbara nepodala ruku a nepředstavila se, nejspíš jen zapomněla.

Hned za vstupem je maličká předsíňka, kde si odložíte boty, pak se projde obývákem a následuje takové honosné prostorné schodiště se zrcadlem, kde si chvíli připadáte jak někde na zámku, a po něm se sejde do masérny. Tam už takový klasický průběh, odkládám svršky, je mi nabídnuto pití, domlouváme druh masáže. Já volím Sweet Kiss, i když mě lízání moc neláká, ale říkám si, když už jsem se sem jednou dostal, tak nebudu šetřit. Dávám Barbaře tři tisíce a nechávám si tak otevřená zadní vrátka pro případ, kdyby mě při masáži popadla touha lízat, anebo kdyby mi nějak sama nasedla na obličej (nestalo se ani jedno z toho).

Barbara odchází s penězi, po chvíli se vrací a hned mě ponouká, abych jí zatáhnul za šňůrku od župánku, který posléze padá k zemi. Pak mě požádá o rozepnutí podprsenky a já beru jako hotovou věc, že jí budu moci svléknout i kalhotky, ale ouha, stejně jako nedávno Zuzana z Le Velour už mou asistenci dál nepotřebuje a sundavá si je sama Poté se jde do sprchy, která je samozřejmě na pokoji. Tam je potřeba dát si pozor a pořádně zvednout nohu, protože spodní okraj vstupu je dost vysoko, chudák Barbara na to vždy upozorňuje, až jsem si říkal, proč to pořád opakuje, že je to přece jasný, no a stejně jsem na konci o ten rantl malinko zavadil ale ustál jsem to.

Ve sprše to začíná pěkně zostra, ihned směruje mé ruce na její tělo a po chvíli se otáčí a imituje soulož zezadu. Je to samozřejmě fajn, ale zase si říkám, jak tu někdo trefně popsal, že je to takové z nuly na sto a vlastně už to nedává moc prostoru pro to, aby ten zážitek dál gradoval. Ale je to těžké, společná sprcha k tomu prostě patří, navíc hodně klientů chce poprvé udělat už ve sprše. O totéž se pokoušela Barbara i u mě, protože najednou koukám, jak mi klečí u nohou a honí mi ho s otevřenou pusou a vyplazeným jazykem kousek od žaludu. Tak jí říkám, že raději ne, protože bych se pak už asi podruhé neudělal a navíc by mě „vystříkaného“ masáž tolik nebavila.

Možná půjdu proti proudu všech těch obdivných recenzí, ale já vzhledem Barbary tolik uchvácen nebyl, obličej je podle mě nějakých 6/10. Poněkud vykulené oči, vyšpulená pusa, silné líčení. Tělo ja samozřejmě o něčem jiném, tam se to blíží dokonalosti, a to už Barbara brzy jak se říká „nazuje čtvrtý gumy“.

Poloha na břiše trvala celkem krátce, což se ale dalo čekat, protože po té jízdě ve sprše asi nikdo nebude chtít půl hodiny ležet na břiše. Po otočce už začíná to co zde bylo mockrát popisováno. Je to takový mix něžností a prasáren, chvíli vám Barbara dává letmé polibky a okusuje ucho, pak cumláte její bradavky a za moment už zíráte do její mušličky. Samozřejmostí byla imitace soulože na koníčka a došlo i na mou „vysněnou polohu“. Ono kundičku vám spousta masérek ukáže, ale většinou v zrcadle anebo v šedesátdevítce, což je ale poněkud „cudnější“. Tak jsem si říkal, že by bylo fajn a takové hezky perverzní, kdyby si někdy slečna na mě sedla, roztáhla nohy a strčila mi na férovku rozkrok přímo před obličej. No a přesně to Barbara udělala, ovšem právě od ní jsem to i čekal, protože kdo jiný už by měl udělat takovou čuňačinku, než Barbara, že

Na závěr zase honění s otevřenými ústy u žaludu, říkal jsem si, jak si může být jistá, že jí do pusy nestříkne něco co tam nechce, ale zřejmě už to má vychytané a pozná, kdy to na chlapa jde. Však taky potom když se blížilo mé vyvrcholení, tak hlavou uhnula trochu do strany. Nějakou dobu jsem se ale nemohl udělat, což mě jindy velmi znervózňuje, ale tady jsem byl celkem v klidu, protože jsem si říkal, že když se nezadaří, tak holt budu asi první, koho Barbara nedokázala udělat, vlepím jí tu za to prvního neutrálního smajlíka a budu tak vlastně „výjimečný“ Po masáži ještě pohodový pokec, kdy se Barbara nijak nezdráhala prozradit něco ze svého soukromí, sprcha a odchod.

Zážitek rozhodně příjemný, opakování klidně po nějaké době ano, ale zase mi ta masáž nepřišla nějak nadpozemsky skvělá, jak může vyplývat z některých recenzí. Prostě pohodová slečna s krásným tělem, která se toho nebojí a jde při masáži až na samou hranu pravidel, na druhou stranu negativem je vyšší cena a horší možnost získat volný termín. Smajlík ale samozřejmě pozitivní.

barba.png

5 2 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
guru-masazi
5 ledna, 2023 11:18

Jedny maserce z extazmassage jsem takhle do ty pusy omylem striknul 😀 A byla s tim v pohode, asi je to holt risk povolani. Tajemstvi je nedat na sobe nic znat az do sameho konce 😀

Matador
5 ledna, 2023 13:26

Souhlasím s pisatelem recenze, že Barbara má moc hezké tělo, které ještě pro horňáky vylepšil chirurg silikonem. A v obličeji je to holka od vedle. Masáže Barbary určitě patří k těm nejlepším v Praze, ale za mě osobně jsou i masérky (je jich, ale v Praze opravdu málo), které se Barbaře vyrovnají.
Trochu problém je se k Barbaře na masáže dostat, já se objednal a na masáž jsem čekal asi týden. Masáž proběhla přibližně stejně jak napsal Pes Imista a já odcházel spokojen z pěkné masáže. Proto jsem se po čase objednal k Barbaře znovu. A dostal opět termín cca za týden a to je poslední pozitivní. Když už jsem se těšil na masáž tak mi přišla ani ne den (cca 20 hodin) před masáží sms.
Moc se omlouvám, ale Barbara zítra pracovat nebude. Vymyslíme náhradní termín.
Odepsal jsem: Chápu to se může stát.
A tady přichází velké zklamání z další reakce Barbary, na od ní zrušenou rezervaci. Již čekám několik měsíců, kdy Barbara dokáže vymyslet ten náhradní termín rezervace co zrušila, ale ona se už neozvala.
Jak se chovat při zrušení rezervace se Barbara musí ještě hodně učit od svého posledního šéfa u Králíků, tam je náhradní rezervace rychle vyřešena a kolikrát i s bonusem.
Ale aby jste mě tady nenařkli z reklamy pro Králíka, tak pokud to tady šéf Králíků čte, tak by si měl začít uvědomovat, že se u dost jeho masérek začíná stávat z hodinové masáže, jen masáž na 50 minut. A to je jak špatná reklama Králíku, tak to určitě nás co chodíme na masáže při těch ojebech přestane bavit ke Králíkům chodit.

6 ledna, 2023 20:58
Reply to  Matador

ale za mě osobně jsou i masérky (je jich, ale v Praze opravdu málo), které se Barbaře vyrovnají.

Můžeš sdílet kde? Rád zajedu někam jinam

6 ledna, 2023 22:48
Reply to  salret5

Je tu snad málo recenzí.. 😁, začal bych asi v cukrárně.. v současnosti šance na top zážitek za mě velmi vysoká mají dobrý tým slečen 😊

5 ledna, 2023 23:27

Jj, tady souhlas. Neřekl bych, že jich v Praze je nějak málo.

Myslím, že za poměrně menší peníz, se dá pořídit mnohdy lepší a uvěřitelnější zážitek.

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx