Erotické masáže Praha

Anet – Candy Shop Massage

Podnik: Candy Shop Massage
Masérka: Anet
Masáž: Pussycat 90min/2800Kč (+500líbání)
Tel: 773 667 250
https://tapky.info/?3766,anet-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

Dopoledne jsem začal mít chuť na nějakou masáž, a tak jsem se začal probírat zde recenzemi. Již jsem v tomto podniku byl za Miyou (která aktuálně nedělá), tak jsem se rozhodl vyrazit za ANET. Dorazila s menším zpožděním, ale to mi zase tak nevadilo – stát se může každému 🙂 Poté dorazila proběhlo příjemné uvítání a již jsem zaveden na pokoj. Vzhled je trochu jiný než na fotkách (hlavně vlasy, ale jinak fotky odpovídají).

Během 3minut za mnou dorazí Anet v ručníků a můžeme jít na společnou sprchu. V první chvíli jsem si nevzal příplatek za líbání (již několikrát jsem vzal a poté z toho nic nebylo). Anet ukázala, že se líbání nebojí, a tak jsem toho využil a po masáži doplatil (musím říct, že opravdu doporučuji!). Obecně lepší podnik na společné sprchy s masérkou neznám. Stejně jako v předchozích návštěvách první mé uspokojení proběhlo přímo ve sprše (za to u mně mají plusové body). Zanedlouho se tedy přesouváme na matraci a můžeme začít.

Ulehám na břicho a masáž startuje v klasickém pomalejším tempu – hlazení, pusa sem pusa tam. Asi po 15 minutách začíná Anet rozjíždět tělo na tělo a začíná to být velmi příjemné. Moc jsem si užíval pasáž, kdy velmi důkladně svým zadečkem masírovala moje záda (velmi příjemná část). Rád jsem ji sledoval v zrcadle, měla zajímavé masážní prvky.
Po otočce na záda začala ta pravá divočina (v rámci pravidel masáže samozřejmě), kterou jsem si neskutečně užil – doufám, že Anet také :))). Posledních 15 minut jsme strávili ve společném objetí. Po konci následovala sprcha, ve které to ještě poměrně dost jiskřilo – čekal jsem jestli se vrhne i do 3 kola, ale to už bychom asi nezvládli.

Jednalo se bezkonkurenčně o nejlepší masáž, na které jsem byl! Anet je velmi milá slečna, která je v ČR poměrně krátkou dobu. Rozumí, ale občas nemůže najít ta správná slova – komunikace je tedy občas složitější, ale mně to určitě nevadilo. Doporučuji, je velmi šikovná, já za ní určitě ještě vyrazím.

 

anet_02.jpg

4 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx