Alex – Infinity Spa

Ahoj všem, nějakou dobu jsem využíval recenze vás ostatních (díky za ně), a tak je načase to oplatit. Na svou první masáž jsem zamířil do Infinity, právě za Alex (již v červenci). Určitě své udělaly fotky, které měl podnik na stránkách vystaveny. Abych byl upřímný, byl jsem velmi nervózní. Těšil jsem se na společnou sprchu, že by to mohlo situaci pomoci – nedočkal jsem se. Do sprchy jsem tedy zamířil sám.

Po návratu do pokoje, Alex již byla připravená. Musím říct, že během chvíli veškerá nervozita ze mě opadla a mohl jsem si tak užívat doteků masérky. Při lehu na břiše prvně probíhalo hlazení od nohou až ke krku. Během chvilky Alex přešla do tělo na tělo se vzdycháním do ucha/proplétání prstů/pusy, bylo to fajn.

Při obrátce na záda se vše ještě vystupňovalo. Určitě to byl velmi pozitivní zážitek, ve kterém bylo spousty GFE prvků, dost mazlení a všeho ostatního. Jediné v čem byl problém, tak byl dotek na intimních partiích, úplně se to nesetkalo s úspěchem. Ale určitě chápu, že to není pro každou masérku přijatelné (nebyl jsem přímo napomenut, ale odtažení tam bylo).

Každopádně moje první zkušenost musím hodnotit pozitivně. Od té doby jsem Alex navštívil vícekrát a tím pátek mohu doporučit 🙂 Již se za ní chystám v blízké době znovu. Je to má první recenze, tak snad to má všechny potřebné parametry.

https://tapky.info/?3981,alex-infinity-spa-603-373-881-603373881

Klasická erotická masáž – 60min, 1800Kč (nyní již 1900)
Tel: 603 373 881

alex_038.jpg

4 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx