Dominika – Infinity

Nazdar pánové,

musím také přispět, jelikož si musíme pomáhat s výběrem.Poslední dobou chodím hodně do Infinity, protože to mám nejblíže. Teď ale začali asi s nějakou rošádou – nové místo, Hálkova ul. Byl jsem tam asi třetí den po otevření a děsný zmatky, na sprchu jsem čekal 15 min… Peníze chtěla předem, tak jsem jí nechal i dýško, aby se snažila.

Ale k Dominice. Na jejich stránkách měla asi 17 kladných recenzí, takže jsem rozhodl vyzkoušet.

Fotky jsou lepší, než realita…. Sprchu na úvod jsem ani nechtěl…byl tam zmatek, jako na Hlavním nádraží.

Masáž začala tedy asi o 20 min. později, ale slíbila přídavek. Masáž…co dodat. Poctivá půlhodinka na břiše, asi každých 5 min sice zajela do rozkroku, ale trochu brutálně, že jsem se děsil nějakýho vrypu nehty. Děvčata, chce to trochu citu a jemnosti!!!! To u ní chybělo. I masírování pozadím, kdy si, na mne sedla, takže mi ho pěkně zatlačila do madrace… no nevím, komu by dlouho vydržel při síle…. Po otočce klasika, trochu pohlazení, pár skluzů po těle…tedy pánové, ta její zvadlá prsa, to mají fakt snad až šedesátky…fota vůbec nehrajou, jsou fakt vyschlý…..  Na ně si nechala trochu sáhnout, ale na pipinu ani náhodou, ani jsem jí , neměl možnost, zahlédnout… Kámoše si sice všímala hodně, ale dost za něj tahala, nic moc příjemnýho. No nakonec mne udělala, když jsem jí poradil, jak na to… Sprchu na konec jsem raději odmítnul, zase po desetimunutovém čekání na ní…..

Takže hodnocení tak 3-, prsa povadlá, celkově dost hubená, nic neukázala….

Nějak se jim to tam, bortí…Natálie, Vendy zmizely…asi raději.

A tak jsem napsal i recenzi na jejich stránky – ne pochvalnou, pochopitelně smazána. A ostatní její recenze, když je člověk čte trochu pozorně, tak si je píše sama nebo majitel salónu.

Takže opáčko nebude.

admin edit: https://www.tapky.info/?4148,dominika-infinity-spa-603-373-881-603373881

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx