Lara – Rabbit hall

Masáž tělo na tělo/ 1900Kč

Vždycky jsem si recenze pouze pročítal ale po zažítku s Larou, mám tendenci jednu napsat, dívka tu totiž nemá žádnou recenzi a tak je téměř moji povinností se o ne bohužel moc povedený zážitek podělit.

Abych nebyl jen negativní , tak domluva s operátory na 1. Vstup perfektně označen, zvoním a jdu dolů kde mi otvírá jíná dívká, ptá se za kým jdu a zda mám rezervaci, po sdělení odchází pro Laru, tady jsem trošku zklamaný, nevím zda Lara přišla později a nestihla se upravit, ale z fotek jsem očekával trošku něco úplně jiného. Představí se a vede mě na pokoj.

Na pokoji je větší tma než jsem čekal, společná sprcha nenabídnutu, byl jsem do ni jen poslán a Lara odchází s tim, že mi donese vodu a přijde za chvilku. Po osprchování, jsem na Laru docela dlouho čekal ale aspoň jsem se stihl rozkoukat 😀 a když jsem koukal na hodiny a zjistil jsem že už uběhlo přes15minut byl jsem trošku v šoku, ovšem moje hodinky ukazovali pouze 8.

když jsem se konečně Lary dočkal, tak jsem byl tázán na masáž, jak už jsem zmínil bral jsem b2b. Ulehám a Lara si odkládá firemní župánek. Štíhlá, malá prsa, tělo má pěkné.

Začíná masáž nohou, která neni ničim napáditá, spíš takové roztírání oleje, potom začíná masáž zad, čekal jsem stále kdy přijdou prvky tělo na tělo, nebo kdy si všimne toho dole a bohužel se tak moc nestalo. Občas se po mě sklouzla, ale žádné erotično se nekonalo. V zrcadle jsem viděl, že Lara neustále kouká na hodiny s ne moc úsměvavým obličejem. Začínám lehce litovat, že jsem si tuto dívku vybral. Po otočte lehké b2b, na prsa si sahat nechá ale dole jsem měl zákaz. A to jsem na to šel pomalu a chtěl jsem ji pohladit jen povrchově. Nevim, zda jsem slečně byl nesympatický, ale minámálně by měla být trošku profesionální a nedat to znàt aspoň v obličeji. Možná by si dívka mohla brát méně směn, je možné že byla také unavená. Protože potom co si začla všímat toho dole, asi po 10minutách prohlásila „mě se to asi nepovede, promiň“. To byl vrchol tak nějak všeho, čas ještě byl, tudíž nevidim důvod proč by se o to nemohla poukoušet, každopádně by měla zapracovat na ruční práci a zamyslet se, proč z ní každej nestříká do 5minut. Odcházím naštvaný s plnym pytlem do sprchy, platim bez dýška a mizim do venkovního světa.

Postava pěkná, ale s tim se díra do světa masáží udělat nedá, chce to i přístup, za mě tedy smajlík 🙁 . Opakování rozhodně Ne

admin edit: https://tapky.info/?4233,lara-rabbit-hall-774-910-918-774910918

6E2F48AD-029A-4117-94CF-B8B2C4A293C1.webp

4.4 5 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
17 listopadu, 2022 12:58

Díky, pro mě velmi cenná recenze, už jsem se jednou za ní chystal, ale naštěstí tehdy nebyla v rozvrhu  🙏 

17 listopadu, 2022 13:11

Tak z tohodle nebude tak velmi vychvalovana zajeci nora mit radost, uff chystal jsme se tam a ted fakt nevim,. Asi ty holky moc pretezujou. Pokud se na to to devce neciti at si da dovcu. Mela by se takhle sklebit spise za pokladnou a ne na masazi kde se plati velky prachy, to by mela mit profi pristup, co se to s nima deje? Nerad bych mel negativni zkusenost jako kdysi v Koubkovy.

Last edited 4 měsíců před by Jumper
17 listopadu, 2022 23:07
Reply to  Jumper

Njn, co jsem slyšel, tak jak má holka nabookovanej tejden dopředu, tak to prostě už musí v RB odmakat, ať se děje, co se děje…jinak to musí zaplatit ze svýho….no a když nemá den (únava, nemoc, menses…) tak profi přístup je fuč….

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx