Misa – Privat Korunni

1 h 2000 CZK / 30 min 1500 CZK v ceně orál bez nebo s. Lízání, 69, sex  Příplatky líbání, stříkání do pusy, polykání = 300 CZK za každý zvlášť.

Příchozí kontroluje v kukátku. Byt 1+1. Koupelna se sprchovým koutem (menším) v předsíni. WC samostatně vedle. Kuchyň, mrdpokoj vedle. Nábytek nový, parkety přebroušené, lakované. Čisto. Klade důraz na čisté uklizené prostředí.

M: 704 230 804.  komunikace WA ano

Skutečný věk někde 24 – 26 Middle twenty

Slečna odněkud z Moravy. Říká o sobě, že je Polka. Intonace řeči, výběr slov to odhalí. Bezprostřední chování jako z venkova. Komu to vyhovuje, ten to ocení. Bruneta, oči výrazně světle modré. Kontaktní čočky ano. Prsa plné dvojky. Do ruky příjemné. Podle širších ramen jsou znát známky sportu dříve. Pánev široká, prdel masitá. Kůže zabarvená samoopalovacím krémem. Dole oholená. Malé pysky přečnívají velké. Žádná 21 to rozhodně není.

Po úvodu do mrdpokoje vyřízená objednávka. Míša má ráda snadnou dohodu. Předána osuška, sprcha. Dole preferuje oholené.

Pak se jde sprchovat ona. Po příchodu v krátkém županu se sama odstrojí. Kalhotky si složí do komody. Následuje otlapkavani s líbáním. Jazyk nepoužívá. Po ulehnutí jde na orál. Ten dělá bez když chceš. Kouří pěkně. Vydrží dlouho. Snaha polknout až po kořen tu a tam je. Stojí mi z toho jak radio vysílač. Nechávám ji a užívám si to.

Pak dám pokyn k píchání. Míša nabízí hned zezadu, že je to oblíbená top poloha. Moje pořadí začíná na koníčka. Po nasazení kondomu nasedne a začne nasedat na čůráka. Dívám se na pohupujíci prsa. Ve dřepu kovbojku nedává, protože jí bolí z toho nohy. Stehenní svalstvo není trénované. Měníme polohu na misionáře. U toho se líbáme. Nohy okolo pasu nedá. Nemá je na to tak dlouhé. To zvládají až holky s výškou 172+ cm. Zvukové projevy vydává pěkné uvěřitelné. Zvedá hlavu a dívá se dolů mezi naše těla na píchání. Jde to na ní. Zachvěje se, položí hlavu na polštář, má orgasmus. Sypu to do pláštěnky. Nechávám doběhnout vlny orgasmu, ležím chvíli ještě zasunutý vevnitř.  Dělím sílu na druhé kolo. Kondom vezme do ubrousku a zahodí do koše. Nabídne ubrousek na utření sperma z penisu.

Na pokoji je zatažený závěs. Zatemnění. Hudbu pouští z aplikace iPhonu. Když máš taky iPhone boduješ u ní.

Jde do kuchyně, nabídne kávu nebo vodu. Zabalená v dece kouří cigaretu z okna do dvora domu. Nezávazný talk. Kam jedeš na dovolenou. Jaký se ti líbí auta. Co děláš za práci. Na privátu chce končit v srpnu. Plánuje civilní práci a kombinované studium.

Pak se jde na druhé kolo. Nechávám si ho postavit orálem. Už zbývá jen 20 min. Není čas na dlouhý kouř. Nasadí druhý kondom připravený na stolečku. Preferuje a vybízí k poloze zezadu. Má to ráda tvrdě. Zajedu do díry jak do garáže. Plácám jí na půlky prdele. Kdo má rád širší zadek ten si pohled užije. Plácám prdel až do červena. Síla plesknutí na stupnici 1 – 5 je tři. Vyjekne u plácání. Chytím jí za vlasy a přitahují hlavu k sobě. Přírážím jak římský legionář do nevěstky po návratu z bitvy. Druhý orgasmus přichází, sypu znovu. Pak se svalíme a ležíme udýchaní z píchání.

Líbat se už nechce. Řekne že už je čas na pět minut do sprchy a k odchodu.

Čas počítá i s jejím sprchováním. Ne až od příchodu ze sprchy.

Platba 2000 CZK hodina + 300 CZK líbání

OB v ceně

Vzhled 8/10

Orál 8/10

Sex 7/10

Privát 8/10

Chování slečny 6/10

aka Terka privátek Moncheri

https://tapky.info/?3609,misa-privat-korunni-704-230-804-704230804

IMG-20220801-WA0056-3.jpg IMG-20220801-WA0066-1.jpg IMG-20220801-WA0068-2.jpg IMG-20220801-WA0067-0.jpg

5 4 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Trusted Member
4 srpna, 2022 18:56

Tak tohle jsem trosku nepobral. Proc sem pises dobrou recenzi a na svetaky jako punisher hodis spatnou. Pak davas na svetaky zase dobrou recenzi jako Passion-chaser ?
Oni to tam nepoznaji nepoznaji ze ses multak a jeste te pochvali za recenze, ale me by vysvetleni celkem zajimalo ….

Last edited 7 dní před by admin
1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech