Eva – Luxury Grand

Hurá na prsaté novinky! Závital jsem po delší době do nyní již Luxury Grand salonu. Nejvíce mě zaujala Eva s přírodním vybavením v laktózové hodnotě 4.

U mě je to tak, že pokud je masáž povedená, zapamatuji si ji už asi do konce života (samozřejmě ne do detailů). Totéž platí, pokud je masáž průšvih. No a pak je třetí kategorie, průměrné masáže, které mi rychle vyšumí z hlavy. Masáž s Evou patří bohužel (pesimisticky) nebo alespoňže (optimisticky) do té třetí skupiny. I když jsem ji navštívil jen před několika týdny, moc si na ni nevzpomínám.

Vybral jsem si klasickou ero masáž v super akci za 1600 kč na hodinu. Objednání a příchod už klasicky, jak už to v Luxury bývá, bez problémů, vždyť to už asi všichni znáte. Fotky sedí, ale Eva není úplně můj typ, co se tváře týká. Po zavedení na pokoj mi nenabídne společnou sprchu, ani na konci, zač hned palec dolů. Chtěl jsem se trochu pomazlit a inspirovat jejími prsy předtím než zalehnu na matraci. Pro mě je společná sprcha plnohodnotná součást erotické masáže a každá dobrá masérka ji nabízí. Možná jen v letních měsících je pochopitelné, že do té úvodní se masérce s vámi až tak nechce, ale to lze vyřešit rychlým opláchnutím předtím, než se k vám přidá.

Pasáž na břiše jen taková průměrná, není co vyzdvihnout. Párkrát se po mně sklouzne. Cítit její hruď na mých zádech a krku je příjemné. Kochám se i v zrcadle. Po otočce už začíná s výraznějším B2B. Samozřejmě, že mi nabízí zejména její prsa, abych si s nimi dostatečně pohrál, oblízal atp. To je moc hezké a „ja si to úžívam, já sa cítím dobre“ 😀 (kapitán od sousedů). Eva se ale netváří moc nadšeně, ani úsměv ani hlasový projev. Střídá dvě polohy (tedy, na které si vzpomínám), pomalé klouzání zepředu, nebo přilehnutí z boku, kdy si hraje s mým ptákem na její bujné hrudi a já jí občas zajdu rukou mezi její nohy, ale bez nějaké významné reakce, ale i bez zákazů. No je to spíše takové, že „no dobře no, co už s tebou“, takže to nechávám tak. Nejsexy část byla, když mě úplně zalehla, objala a jemnými kopulačními pohyby masírovala rozkrokem ten můj. Trochu jsem ji v té chvíli slyšel.

Připomnělo mi to masáž s Adel, která už přesedlala ke králíkům. Masáž, která neurazí, nenadchne, takový lehký nadprumer. Eva (jinak původem z Ukrajiny, ale s velmi srozumitelnou a čistou čestinou) byla ale přece jen v poněkud lepším rozpoložení, celkem jsme pokecali. Může to být fajn pro ty, kteří mají rádi plnší tvary, přírodní velká prsa a tichou relaxační masáž. Možná by to chtělo někoho, kdo by se jí víc líbil 🙂
Za mě „resting dick face“ smajlík 😐

https://tapky.info/?4013,eva-luxury-grand-605-958-304-605958304

evaa-1.jpeg eva-0.jpeg

5 1 vote
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
1 srpna, 2022 16:11

Tak pokud jsi nebyl ještě tak zkus Alisu v Hanka masáže to je nejprsatejsi UA masérka a předností si užiješ dosyta divím se že už tu nemá několik recenzí neboť když začínala před pár lety tak byla dost v kurzu…tedy doufám že se nezhoršila já u ní byl v 2018

1 srpna, 2022 20:00

možná je to jedna z těch co má dobre ‚výkony ‚jen u pár vyvolených se kterými si sedne, od jeji kolegyně na ní mam pozitivní referenci tak ji mám taky v širším hledáčku jako horňák .. ….
Jen si tedy píšu že ji musím zkusit vice rozehřát ..je to česka? Nebo jak na tom je s češtinou?, zas mě občas baví takové výzvy 🙈😂🙈
osobně když mám takový přístup bez reakci ,emoci, úsměvu tak rychle na pokusy o doteky dlabu, než abych dělal něco co se slečně vnitřně treba nelíbí a mlčky pojede dál ..to radši budu ‚nehnutě‘ ležet bohudiky se to zas tak často neděje 😂

Last edited 10 dní před by Peters32
3 srpna, 2022 11:41
Reply to  Peters32

Za mě teda Evča zrovna vše docela prožívala a byla úvodní i konečná sprcha.
Je to ukrajinka, ale mluví dobře česky. 🙂
Jinak bych ji zhodnotil v obličeji jako takovou obyčejnou holku od vedle, kde si nemyslím, že někoho nadchne, ale nemusí ani urazit… Ve formě teda rozhodně není, fotky bych řekl, že jí přidávaj (ubíraj kila).

Recku jsem teda ještě nenahodil, ale pokusím se to sepsat tento týden…

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech