Valerie – Privátek Moncheri

1h 1800 CZK /30 min 1300 CZK v ceně lízání, 69, sex, mazlení. Příplatky líbání, orál bez, hluboký orál = 500 CZK za každý zvlášť.

M: 773 013 770  komunikace SMS, WA ano

Valerie patří už nějakou dobu k nejlepší akvizici Moncheri. Po odchodu Terky je to teď nejlepší klisna (jediná) závodní stáje Moncheri (metafora).
Otevře dveře v župánku. Přivítá milým úsměvem. Podá ruku na pozdrav. Působí inteligentním dojmem.  Pochází ze Severomoravského kraje.

Skutečný věk je middle twenty. Bruneta, vlasy prodloužené. Skutečná výška 173 cm. Pozor slečna cvičí funkční trénink. K tomu patří dřepování s velkou činkou.
Po sprše přijde na pokoj. Na sobě hezké spodní prádlo. K uvedenému sportu odpovídající robustní postava. Light verze Rambo female provedení. Kdo z vás není sporty, má drobnější postavu může na něj postava slečny působit negativně. Ramena boxerky nebo řeckořímské zápasnice. Vyposilované hýždě tažné kobyly. Prdel má masivní. Její hlavní plus jsou prsa. Kozy má pěkné 3 plné. Bradavky akorát k velikosti prsou, barva tmavě červená. Další plus je tvář sexy. Milý výraz, rty jako malina. Příjemný hlas. Malé stydké pysky přesahují mírně velké stydké pysky. Barva pysků tmavá červená. Dole oholená.

Po líbání ve stoje, rozbalování prádla slečny, to nechává na muži. Otlapkávání si leháme na postel. Vali na zádech. Prohlížím si její štěrbinu mezi stehny. Nohy dávám od sebe. Pokrčené opřené o paty na posteli. Jdu hlavou mezi stehna jako mezi ramena periskopu. Čichová zkouška potvrdí možnost lízání. Valerie si při lízání hladí prsa. Tu a tam se podívá směrem dolů. Hezky u toho vzdychá. Nechávám jí užít si hezké pocity pro ní. Jednou rukou jí mačkám prso. Bradu opřenou o roztaženou píču. Lízání trvá dlouho, už si říkám, že Val nedolížu k orgazmu. Trvá to 10+ minut. Val projevuje zpomalené dýchání. Jde na ní sladké óoo. Pozoruju jí. Oddálím jazyk od klitorisu. Val se podívá dolů a říká „ještě“ Hlavu chytne rukou za vlasy a přitlačí hned na píču ať pokračuju. Provádím a Val má orgazmus. Stehna se jí chvějí svalovými stahy. Přizvedává zadek nahoru a dolů. Ještě dolízávám. Je vlhká, teče jí to po okolí kundičky. To už odstrkuje hlavu pryč. Klitoris je už moc citlivý.

Výkon ohodnotí Valerie milým děkujůů. To bylo hezký. Říká teď ty. Lehám si na záda. Val mě jde kouřit. Nepoužívá ruce. Kouří penis celý. Ovládá hluboký orál. To mi vystřeluje mozek do vesmíru. Dívám se jak hluboko kouří až po kořen. Kdybych jí nepřerušil kouřila by dlouho dál. Zde doporučuji připlatit za OB.

Dávám pokyn k píchání. Začátek je na koníčka. Valerie umí být ve dřepu. Nabízí se mi pěkný výhled na její píču jak se nabodává na čůrák. To vydrží asi minutu. Pak už jí bolí stehna z pozice dřepu. Pokračujeme tím, že jde normálně do kleku. Pozoruju její mohutné kozy, pevné jak se pohupují nade mnou.
Další pozici jdeme na misio. Valerie hezky vzdychá. Neuhýbá hlavou. Líbáme se při píchání. V této poloze se mi nejde s ní udělat.
Měníme polohu zezadu. Valerie nastaví její prdel. Má tvar srdce když se do ní nořím. Je za co držet. V zrcadle na zdi pozoruju bimbání jejich prsou při přírazech. Valerie má ráda plácání zadku. Vydrží silné plácání dlaní. Jsou to pecky. Na stupnici 1 – 5 čtyři. Vůbec jí to nebolí. Říká můžeš ještě víc. Hýžďové svaly má z dřepů s činkou fakt masiv. Sex má ráda tvrdý. K tomu patří tahání za vlasy. Držím jí jako za hřívu tahám hlavu k sobě a prcáme. Vyklopím to do pláštěnky. Valerie drží v pozici a ještě si mě nechává uvnitř užít si doběh orgazmu v její kundě. Na dobu šukání nemá žádné námitky.
Pak si lehnu na postel. Val si sedne vedle na paty jako v pozici gejši. Říkám jí přitul se ke mě. Jinak to sama neudělá. Je to první návštěva u ní.
Ležíme vedle sebe. Téma je práce, studium, sport. Prý studuje kombinovaně VŠ. Na privátu chce být jen dočasně. Z vážného rozhodného tónu hlasu to zní od ní i přesvědčivě. Valerie není moc upovídaná. Téma vázne.
Tak se nad ní nakloním. Líbám jí bradavky, líbáme se. Dívám se jí do očí.

Na další kolo už nedojde, protože nezbývá dost času.

Valerie chodí do Moncheri na čtyřhodinovky. Většinou v čase 10 – 14 h v pracovní dny. Zřídka bývá déle v odpoledních hodinách.

Čas počítá od sáhnutí na kliku. Ne až od příchodu ze sprchy.

Platba 1800 CZK hodina + 500 CZK líbání + 500 CZK OB

Sex preferuje tvrdý. Plácání hýždí, tahání vlasů, silné sevření objetí. Prstění jedním prstem ano.

Vzhled 7/10

Orál 9/10

Sex 7/10

Privát 3/10    má hodně co zlepšovat. Už několik měsíců probíhá nutná rekonstrukce.

Chování slečny 6/10

admin edit : https://tapky.info/?3861,valerie-privatek-moncheri-773-013-770-773013770

Opakování ano

Val-1-0.JPG Val-3-1.JPG Val-2-2.JPG

5 1 vote
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
4 srpna, 2022 05:00

Ahoj
Koukám, že máš taky rád naplácání holce na zadek a zatahání za vlasy. A podobné dominantní prvky. Neměl by jsi nějaký typ, která holka v Praze dělá tohle dobře a ráda?
Předem děkuji!

10 září, 2022 15:07

Tak ta zní dobře, možná vyzkouším 🙂

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx