Mia – Nirvana / Candy Shop

Osud mě zavál opět do Nirvany, když jsem na jejich stránkách viděl na fotkách Miu, musel jsem zkrátka vyrazit – jen pozor fotky se ukázaly jako zavádějící, 100% reálné jsou ty na stránkách Candy Shopu.

Mia se skloňuje podle vzoru Olivia že stejného salónu – velmi podobný přístup, éterická žena s procítěným a jemným přístupem. Tělo má hubené (trochu povolené) a kámen úrazu jsou prsa, co jsou trochu jako psí uši. Ovšem tyto dílčí nedostatky jsou bohatě vyváženy přístupem, jak se dočtete dále.

Celá akce byla velice jemná, Mia přesně ví, jakou náladu chce vyvolat, a tak i masáž zad prokládá okamžiky obejmutí a přítulení, šeptá a vzdychá do ouška. Tipnu si, že už má odmasírováno dost. Zároveň na mě zapůsobila jako ten typ ženy, co miluje muže bez rozdílu. Když to shrnu – kvalitní éterické B2B. Musím říct, že celá masáž splňovala plně kritéria GFE. Opravdu milenkovsky mě opecovala, takže jsem si chrochtal blahem a její doteky jsem opětoval, což bylo přijímáno s povděkem.

Ještě se sluší dodat, že Mia má kvalitní ruční práci. Navíc vám dá ten pocit, že držet v ruce váš penis ji opravdu nesmírně baví, že miluje si s ním hrát a dělat vám dobře. Vnímal jsem z ní, až takový duchovní přístup k tomu honění;-) Nevím, jak to jinak popsat, fakt velmi příjemný, když cejtíte, že holka je plně oddaná vašemu péru.

Závěrem mohu říct, pro fanoušky GFE, kterým nevadí slabší prsa, je Mia jasná volba.

https://tapky.info/?3869,miya-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

Screenshot_20220206_224121.jpg

3.8 11 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
8 února, 2022 12:10

Plně souhlasím, nicméně trošku doplním a u Mii více vyzdvihnu vizuál, samozřejmě jsem viděl mnohdy větší a pevnější prsa, ale neřekl bych tomu zase kámen úrazu, já třeba tyto radši než příliš povislý velký ☺, postava sice k nějaké vyrysovanosti daleko ale povoleny tělo si taky Představuji jinak 😁 to jen tak na doplnění aby nevznikl pocit ze slečna není hezká 😅

Last edited 7 měsíců před by Peters32
8 února, 2022 14:36

.

Last edited 7 měsíců před by alex_murphy
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech