Rosy – Candy Shop Massage

Realizoval jsem návštěvu salonu Candy Shop a moje volba padla na Rosy.

Komunikace se salonem proběhla bez problémů přes whatsapp, přes který dostávám i návod kam mám zvonit a jít. Dorazil jsem na místo přesně na čas. Po vstupu u výtahu jsem byl přivítán manažerkou salonu, která mě doprovodila dolů po schodech. U recepce již čekala milá a usměvavá Rosy (oblečená v civilu). Moc hezká slečna s drobným tělem, která vypadá lépe, než na fotkách. Věk a míry podle mě odpovídají.

Hned na místě jsem ukázal dle předchozí domluvy svůj poukaz, který jsem vyhrál v lednovém losování (není na něm napsáno, že je výherní, každopádně neřeším to a neberu to jako problém). Měla to být hodina pussycat, bylo mi nabídnuto, že si mohu připlatit jen 400 Kč díky akci a mít tak půl hodiny navíc. Nabídku jsem využil a doplatek zaplatil hned předem. Sám jsem dokonce přemýšlel, že si o čas navíc požádám.

Společná sprcha byla nabídnuta i využita, což bylo dobré rozhodnutí. Jen odešla se svléknout a vrátila se v ručníku. Sprcha trvala dlouho a už tam hned začalo vzájemné mazlení a kontakt tělo na tělo. Nevím, jak dlouho jsme v té sprše byli, každopádně přesun na futon jsem inicioval já, což hodnotím pozitivně s ohledem na velmi příjemný průběh.

Nevím, jestli to bylo vzájemnou sympatií, něčím jiným či Rosy prostě chtěla vyjít ze stereotypu, ale masáž neprobíhala úplně podle standardního scénáře „na břiše a pak na zádech“ (podle pravidel salonu samozřejmě ano). Po přesunu na futon jsme pokračovali ve vzájemném hlazení, nejdříve bez oleje, pak i s olejem. Průběh masáže se odvíjel ze spontánních nápadů obou stran. V rámci pravidel jsem měl občas konkrétní přání, kterým slečna bez problémů vyhověla. 69 proběhla. Po šťastném konci následovalo opět příjemné mazlení a masáž zad, pak klasicky společná sprcha (opět se vzájemným mazlením).

K pozitivům mohu dodat, že Rosy masírovala s rozpuštěnými vlasy (stejně jako Chloe, u které jsem byl v Nirvaně), věnovala se všem důležitým částem těla, nechyběl oční kontakt a občas i trochu smích v tom pozitivním smyslu.

Celkový čas od mého příchodu do mého odchodu z pokoje 105 min. Díky nižšímu provozu jsem měl možnost dát si pití u baru a poznat Rosy i trochu osobně, než mi to někdo z Vás přerušil náhlou rezervací.

Info k prostředí salonu. Je tam asi trochu víc vlhký vzduch, mě to ale nevadilo. Hlavně že bylo teplo. Při odchodu z recepce na pokoj pozor na schod, obzvlášť pokud jste oslepení denním světlem z venku.  Prostředí hodnotím kladně. Sice v RH je to víc stylové a v Nirvaně asi také, z druhé strany oceňuji dostatek světla. Čelovka by byla zbytečná. Je tam i velké zrcadlo. Hodiny visí na zdi za hlavou, možná by to chtělo lepší umístění spíš někam na stranu. Během masáže jsem neměl pojem o čase a hodin jsem si všiml až při odchodu. Vzhledem k velmi příjemnému průběhu masáže jsem čas neměl potřebu vůbec řešit, ale jinak se na hodinky dívám i v hospodě u piva.

Odcházel jsem s pocitem velmi příjemně stráveného času. Opakování rozhodně plánuji

https://tapky.info/?3769,rosy-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

rosy1-2-2.jpg

3.5 22 votes
Hodnocení recenze
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
6 února, 2022 17:19

to mi řekněte proč má tato za mne dobrá recka 2 hvězdičky ( až do mého hodnocení 😀 .. , ne že by na tom teda nějak záleželo , ale někdo si prostě z nějaké antipatie k salonu či dokonce přímo slečně asi potřebuje ´kopnout´

za mne souhlasím z vlastní zkušenosti 🙂

byt opět dávám apel na salon co se týče chybějícího rozvrhu a této politiky salonu, kdy chlap může klidně přijít ke slečně co má za sebou 20h a divit se proč se jí chce spát ( ale dodávám že mé návštěvy v těchto salonech za návštěvu stály), nehledě na to že to tělo těm holkám jednou ´poděkuje´ ale to je každého věc jak nakládá s časem 🙂 , nonstop (nebo téměř) směny prostě nelze podporovat a snad na salonu jednou pochopí že si tím spíš škodí…

Last edited 7 měsíců před by Peters32
6 února, 2022 20:08
Reply to  Peters32

Vsimnul jsem si, že obecně je tu trend hvězdičkami při hodnocení recenzí šetřit😉

6 února, 2022 20:46
Reply to  Darkmoon

no je to jedno ..ale když dá někdo hodnocení 1 hvězdičky tak je to viditelné 😀

6 února, 2022 22:34
Reply to  Jenbonbon

No ono to je co posílají zájemcům rozvrh interne maj ven ho nedávají záměrně a bude jiný pro každou adresu, přejížději ve ramci dne jen obcas to budu jen spesl rezervaci , spíš je to tak že ty holky střídají 2-3 adresy relax candy, Nirvana a snad ještě i 1 další salon.. Ono zrovna není dobrý když by byli na rozvrhu na Fera že je holka nonstop takže být s tím nesouhlasím tak v této rovině chápu že se jim to nechce věšet na web, být to zdaleka neznamená že tam třeba holka nemá pár hodin občas ‚prostoj‘ a vlastně má volno, totální detail nevím 😁

Last edited 7 měsíců před by Peters32
6
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech