Elisabeth – Matahari

Přátelé, tohle byl nečekaně dobrý zážitek a že jste to vy, tak se o něj podělím:-D. Ač jsem ten typ, který si návštěvy poctivě plánuje, přišla jedna chvíle, kdy jsem impulsivně zatoužil po masáži. Volal jsem od čerta k ďáblu, však to znáte. Výběr byl poněkud přebraný – až jsem zakotvil v Matahari. Na výběr byla moje oblíbená Kara a právě Elisabeth. Vzpomněl jsem si na jednu starou recenzi, kterou jsem četl a zvolil druhou možnost. Rozhodn jsem nelitoval.

Slečna je jednak velmi krásná (fotky v tomto případě rozhodně sedí) a jednak, a to bych vyzdvihl, umí navodit tu správnou atmosféru už od prvních okamžiků. Nechci se tu dopouštět nějakých ezoterických žvástůo bezpodmínečné lásce a přijetí, ale cítil jsem z její strany opravdový zájem o svoje pohodlí a svojí osobu. Takže to celé příjemně plynulo od společné sprchy přes úvodní masáž zad a nohou, která byla opravdu nešizená. Samozřejmě body to body, kdy alespoň podle mého skromného názoru má Elisabeth na tento typ masáže naprosto ideální postavu. Intimností v rámci pravidel se taky nebojí, takže za mě zážitek, na který s láskou vzpomínám do teď – a že už nějaký ten pátek od té doby uběhl. Pokud bych měl něco vyzdvihnout tak velmi sofistikovanou práci s ptákem, kdy kombinuje ruční práci s jemným třením bradavky o žalud.

Doteky možno všude, ale neřekl bych, že si je nějak zvlášť užívala – asi moje špatná technika;-).

Abych to shrnul – velmi krásná a příjemná slečna, milé popovídání (ale úplně to není na zapálené diskuze o kvantové fyzice) a plný erotický zážitek (kdyby si dovolila více se otevřít a užít si to, tak už by mě odtamtud nedostali;-). Opakování proběhlo. A do budoucna s ní počítám na svém TOP listu.

🙂

https://tapky.info/?3176,elisabeth-matahari-salon-773-164-811-773164811

G81TTlPUnJ.jpg

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech