Violette – Rabbit Hall

Violette je podle fotek na webu největší raketa z osazenstva RH. Recenze tu nějaké má, ale žádné vypovídající. Rozhodl jsem se tedy ji otestovat na vlastní kůži.

No začnu tím, co mě nejvíce nalákalo – fotky. O fotkách na rabbitím webu tady bylo napsáno dost a ač jsem ze svých předchozích návštěv u jiných slečen (Mia, Vanessa, Kris) neměl pocit nějakého velkého zásahu photoshopu, tady musím před fotografem smeknout. Zase bych nerad, aby to vyznělo, že je Violette nějaká šereda, to rozhodně ne. Jen stylizace a aranžování fotek způsobilo, že jsem čekal o trochu víc. Její tělo u mě obstálo, ale podotýkám, že pro milovníky vyrýsovaných slečen to není. Podobně jako bylo zmíněno u Mii, je v takové fázi, že když nezačne cvičit, bude hůř. Ale to je takové co by, kdyby. Pojďme do zpátky do současnosti. Mírné zklamání z nenaplněného očekávání, ale slečna kompenzovala milým přístupem. Velmi oceňuji, že se snaží mluvit česky, a když náhodou dojdou slova, jistí to vemi kvalitní angličtinou – za mě palec nahoru.

Z těch předchozích recenzí jsem měl pocit, že Violette bude ten typ krásné holky, co vás bude masírovat z dvoumetrového bezpečnostního odstupu sportovním způsobem a jediný rozdíl oproti běžné masáži bude to, že je nahá a na konci vám ho vyhoní. Začátek tomu nasvědčoval, tak kvalitně namasírované nohy nepamatuji a to jsem zkusil všeljaké typy masáží. Říkal jsem si: „No to bude.“ Ovšem už na začátku na břiše se nebála zabrousit i na místa, kvůli kterým takovéto podniky navštěvujeme. No a atmosféra se plíživě začala měnit. Tady bych ocenil velmi dobrou hudební dramaturgii, kdy přesně se změnou ladění playlistu přišla zásadní změna v přístupu. Erotično se najednou dalo krájet a navzdory očekávání ledové královny přišlo GFE. Velmi procítěné body to body. Žádná gymnastika a zběsilé přejíždění, ale pomalé, procítěné doplněné polibky na krk a vzdychání do ouška. Wow. Za mě nejen palec nahoru;-). Po otočce to ještě vygradovalo (poznámka pod čarou: čas jsem nehlídal, ale otočka mi přišla přibližně v polovině času). Tulení, mazlení, masáž prsy, pozice 69, navíc slečna je ochotná a nechala se naaranžovat, jak jsem přesně potřeboval. Takže paráda.

Jak jsem se pustil do psaní, zapomněl jsem zmínit společnou sprchu – nabídnuta na začátku i na konci. Využita na začátku a byla řekněme kontaktnější, než jsem zažil u ostatních slečen v tomto salónu (ale podotýkám, že na společné sprchy v tomhle místě nemám štěstí a se slzou v oku vzpomínám na Paulu z Podolské, to byla jiná jízda, to byl úplně jiný sport:-D)

A informace pro Andreje – doteky možné všude. Jen podotýkám, že přístup volím jemný a postupný.

Shrnutí: Očekávání krásné ledové královny nenaplněny. Sice fotky slibují výrazně více, ale přístup to z mého pohledu bohatě vynhrazuje. Na opakování to takhle z fleku nevidím, ovšem myslím, že tady se nespletete, pokud máte rádi ženské tvary a laskavý mazlivý přístup.

Smajlík 🙂

https://tapky.info/?3288,violette-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Violet10profil.jpg

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pan X
5 dubna, 2021 11:24

Když zmiňuješ Paulu, ta už masírovat přestala?

6 dubna, 2021 17:27

Zeptam se znalych, kdo je Klara z RH? Prisla ze stejnyho salonu jako Tereza. Dik

6 dubna, 2021 18:18
Reply to  long.tongue

Podle fotek by to mohla být Elli, ale v RH jsem nebyl, třeba to potvrdí někdo jiný.

6 dubna, 2021 21:12
Reply to  alex_murphy

Dik, asi casem testnu.

9 dubna, 2021 22:14

musím říct že ač nejsem fanda Králíkárny tak tohle mě docela nalákalo, ten mazlivej přístup a atmoška jsou to co pro mě dělá tu masáž.. , pak člověk odpustí že to není úplně modelka, naopak ty modelíny co sou ‚nekontaktní‘ a čekají že to stačí k naší spokojenosti to je prostě blbý

jinak co se týče vzájemných sprch tak je to bída v tom souhlasím že bývávalo lépe, třeba v infinity to býval kdysi standart i celkem kontaktní, ale postupně to opadlo , takže ted tam mají společnou sprchu jen ty lepší holky a to asi ne vždy.. ostatní na to dlabou naopak si dávají na čas takže se na ně vždy po sprše pár minut čeká na pokoji a to si nemyslím že si dávám nějaké rychlé sprchy (třeba sem měl smůlu ale to prostě nepotěší když je člověk po sprše dalších 5 min čeká… (mluvím tedy většinově o zkušenostech z lonska)

za mě co se týče společných sprch tak jsou na tom dobře Luxury a Matahari, když by si na to někdo potrpěl , Králíkárna sice nabídne vždy , ale holky to maj asi spíš z povinnosti než že by se tam chtěli nějak více ‚tulit‘

Last edited 2 dní před by Peters32
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
cs_CZCzech