Erotické masáže Praha

Zara – Candyshop Massage

Hezký den přeji,

Dlouho jsem nic nenapsal ( i vinou spousty práce) a tak jsem jedno krásného dne tak koukám na rozpis a zahlédnu Zaru že má v den, kdy mám volno, čas a tak už se k ní objednávám přes WU. Už dlouho po ní pokujuju ale pořád se nezdařilo se k ní dostat. Až teď jednoho krásného večera. V den masáže ještě potvrzuji že přijdu a v daný čas jsem na Šumavské. Přivítá mě milá recepční a ptá se co k pití a lehce mě ukecává ať si dám i něco ostřejšího, ale to odmítám a dávám jen vodu. Po chvilce už přichází v krásných přiléhavých černých šatech, nádherná a usměvavá Zara. Zara je ideální holka, co má postavu tak akorát. Není hubená nebo chcete-li modelkovská postava, a ani nemá kila navíc, je to prostě normální holka. Má moc pěknou postavu, má pěkný kozičky a nádherný zadek přímo do ruky. Představíme se, podáme si ruce a dáme polibky na tváře a už si mě odvádí na pokoj a ještě se před odchodem zeptá , zda mi může vzít pití. Rád přijímám a už jdeme na pokoj. V půlce cesty se ještě otočí a šibalsky se na mě usměje a zakroutí svým zadečkem. Na pokoji se mne ptá jakou chci masáž a tu nechám na ní. Ještě se zeptá na extras a už si dává své ruce na mojí hrud a jemně mě hladí, usmívá se a čeká co odpovím. Beru líbání a nestačím to ani doříct a už jsou naše rty u sebe a začínáme se pomalu líbat. Zara u toho hezký vrní, rozepíná mne košily a navzájem se hladíme, prozkoumáváme tělo toho druhého. Po chvilce se od sebe odtrhneme, Zara rychle připraví postel a svléká si šaty. Já taktéž nelením a svlékám zbytek oblečení a jedním očkem jí sleduji. Pomalu se chystáme že půjdeme do sprchy ale to né, opět se jdeme chvilku líbat a mazlit. Hladím a škrabkám jí po celém těle, hlavně na jejím moc pěkným zadečku a taktéž se pomazlím s jejími dvojky kozičkami. Zara u toho hezky vzdychá. Ještě se otočí zády ke mne, prdelkou mě začíná dráždit, a já jí hladím na bříšku, na kozách a dráždím její bradavky a líbám jí na krku, u toho mě hladí na tváři a nejen že vzdychá ale má i pěkně hustou husinku na kůži a aby mě to oplatila, tak druhou rukou, dráždí mého kámoše. Po tomhle nástupu, jdeme pokračovat do sprchy. Tam pokračujeme v nastoleném módu, nejdřív si mě namydlí a potom už jen pokračování v líbání, hlazení, vzájemné uspokojování, samozřejmě v rámci pravidel. Nejdříve udělám já jí a pak ona mě. Poté už vylézáme s úsměvem ze sprchy a Zara mě výzvě ať si lehnu a já lehám na břicho.

Zara mne začíná hladit a jemně škrabkat zada, nohy, zadek. Vezme olej a rozetře ho na mě a pak velmi příjemnou a uvolňující masáží od nohou po stehna až na zadek. Poté si sedne před mou hlavou tak , že mám její broskvičku přímo před očima. Masíruje mi záda, ruce a znovu zadek, používá ruce, lokty a já jí přitom hladím stehnech a na zadečku. Přichází přesunutí, sedne si na mě, a masíruje mě svojí broskvičkou, jezdí po mé tělo na tělo, používá svoje kůzlátka, propojujeme ruce, vzdychá mi do ouška. Jezdí po mé zadečkem, poté si sedne vedle mě, opět mě hladí po zádech a lehkým zachichotánim mě šeptem výzvě ať se otočím. Opět po mě i po sobě rozetře olej. Sedne si na mě a opět se začínáme líbat. Hladíme se všude možně a oba si užíváme doteky toho druhého. Jezdí po mě a já si hraji s jejím zadečkem nebo kůzlátky a saji její bradavky, u toho velmi uvěřitelné vzdychá. Poté si vezme pana domácího do ruky a už se ho nepustí. Hraje si semnou, hodně se tulí, často si proplétame ruce. S panem domácím si hodně hraje, a předvádí mne s ním pár moc zajímavých technik, předvede i pár zajímavých včetně pozice 69, kde si můžu hezky zblízka prohlédnout její broskvičku. Pohled na ní je opravdu hezký. Na závěr si sedne vedle a poté lehne ke mě a míříme do finiše. Opět se líbáme dráždíme jeden druhého, nejdříve se udělá ona a poté i já. Dlouze vydychavame, otře mě, opět se přitulí, a povídáme si ovšem možném, včetně plánu do budoucna. Na závěr do sprchy, se už jen omyjeme, oblekneme, rozloučíme a já jí slibuji že jí znovu navštívím a Zara odpovídá že se bude moc těšit. Zaplatím, poslední rozloučení, pusa a odchod.

Celkově musím říct, že se Zarou to bylo hodně zajímavé, vážně jsme si hodně sedli a celkově to sní bylo hodně o mazlení a GFE . Ze začátku byla taková nesmělá ale jakmile jsme dorazili na pokoj jakoby nesmělost nebo lehkou stydlivost zahodila a už se přepla jen na mazlící mód. Za mě nejlepších masáž co jsem zatím zažil a Zara je mezi mými top 3 masérek co jsem měl možnost zažít. Zákazy žádné a sama si masáž velmi užívá. Je vidět že jí to baví a ví moc dobře jak na nás chlapy. Jak sama píše, je to taková gejša. Jinak je to Asiatka z Kyrgyzstánu. Český umí dobře a má jí takovou roztomilou a občas hledá to správné slovíčko. Fotky sedí jak prdel na hrnec a váha i výška také sedí.

Masáž body2body na 90 minut, za 2800,- + 500 (líbání)

Doporučení: Ano

Opakování: Ano

Hodnocení: 😍(super, nejlepší, top)

 

Zara – Candy Shop Massage

zara-12-0.jpg zara-3-2-1.jpg

0 0 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
4 června, 2025 15:55

kralovna GFE

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx