Priváty

Rebeca – Lovely Girls privat

***Poznámka pro admina!!! – prosím tohle je předělávka mé předchozí recenze, bylo by možné moji starou recenzi na Rebeku (z 18.11) nahradit touto? Případně starou smazat a nahrát jen tuhle? předem děkuji*** <- Toto prosím smazat v recenzi by to nevypadalo dobře 🙂

Objednání přes operátorku bezproblémové, po dorážení na místo z SMS krátké čekání, ke dveřím přišla přímo Rebeka. Fotky z webu odpovídají realitě. Nejspíš se zrovna přestěhovali pokoj vypadal jako by ho narychlo vybavily, Na pokoji pouze futon, linka a sprcha v místnosti, která působí jako starý sklad.

Nutno podotknout, že to byla moje úplně první zkušenost na privátu, doposud jsem chodil pouze na masáže. Dalším důležitým faktem je, že ani na masáže ani na privát nechodím s cílem se za každou cenu vystřílet, ale kvůli soukromým problémům, které jsem si v sobě nahromadil během těžkého období. Klidně mě můžete označit za kokota, ale prostě to tak mám a ještě dlouho mít budu. Je to holt můj trest za to jakou cestou jsem se v životě vydal…
Po příchodu na pokoj, proběhla platba ze začátku nebyla moc hovorná. Následně jsem byl poslán do sprchy (sám). Po výlezu jsem byl pobídnut ať si udělám pohodlí na futonu, hnedka nato se ke mě přidala a začala mě zpracovávat. Napřed rukama pak nasadila gumu a začala orál, který mě ale v gumě vůbec nebral.
Požádal jsem tedy o položení na břicho a začal jsem malou masáží. Zkoušel jsem její reakce a jak a kde se jí to líbí, snažil jsem se aby to bylo příjemné pro oba, opravdu mým cílem není se jen vystřílet vystřídat co nejvíc poloh nebo pokořit trojboj. Sjel sem níže a zkusil si s ní hrát, Rebeka byla hodně ztažená dalo mi chvilku než jsem ji naladil a uvolnil, odpovědí mi bylo její vzdychání a zvlhnutí. Posléze se opět role otočili a ona mě opět začala zpracovávat tentokrát už bez gumy a bylo to podstatně lepší jak pro mě tak i pro ni. Při tom mě dovedla k prvnímu vrcholu.
Poté mi nabídla jestli nechci také namasírovat, v nějaké recenzi jsem četl, že má možná zkušenosti s masážemi. No spíš než masáž to bylo takové lehké mazlení. Hodně jsme kecali a později jsme se pokusili o druhé kolo, zde ale začal problém nářadí nechtělo spolupracovat, přejejenom byl jsem poprvé na privátu a tak si nervozita vybrala svou daň. Naštěstí měla Rebeka pochopení a snažila se mi pomoct. To se jí nakonec aspoň nějak povedlo a zkusili jsme druhé kolo. Bohužel Rebeka nabídla pouze polohu misio nebo pejska, s tím že jiné polohy jsou pro ní bolestivé, nechtěl jsem být za necitelnýho mamrda, který se přišel jen vystřílet (ani není mým cílem). Možná jsem ji zastihl ve špatném rozpoložení, tak možná bude mít někdo jiný štěstí. Vzal jsem tedy misio a začal s prací, bohužel na futonu a pro mě docela dost nepohodlné, tak jsem si ji k sobě zkusil přitáhnul a snažil se dál, neprotestovala. Bohužel druhé kolo zkončilo bez střelby, ale ani mi to úplně nevadilo.
Celkově je Rebeka empatická a snaží se o to aby to byl pro oba příjemně stráveny čas, hodně jsme kecali a i celkově intimní hrátky byly dobré, hádám že někomu může vadit omezení poloh, ale věřím že když k ní zajde někdo zkušenější a ne tak nervózní tak to bude veselejší.
Zde to je velmi podobné jako u mé první recenze na Evu z masáže princess, byl jsem poprvé na privátu, takže nervozita hrála svojí roli, ale oproti první masáži nedošlo ke krácení času a čas strávený s Rebekou byl pro mě příjemný a tak se nezdráhám dát dobré hodnocení.

Typ: Klasika
Délka: 1 hodina
Cena: 2200,- + 500,- OB

https://tapky.info/?4787,rebeca-lovely-girls-privat-734-332-131-734332131

Hodnocení: (super,dobrá)

reb2-2.jpg reb1-1.jpg reb-0.jpg

4 1 vote
Hodnocení recenze
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 listopadu, 2023 15:45

Začínám být alergicky na slovo futon. Hrozný slovo tvl.. Používáte ho úplně všichni dysmasaznici.. už jsem se s tím setkal i v soukromí.. ten typek u me timhle jednim vyslovenym slovem uplne ztratil kredit 🙂 potreboval bych vysvetlit to, že sexualni služby vyuzivas „kvůli soukromým problémům, které jsem si v sobě nahromadil během těžkého období“… co je to za problemy? Kazdej problém má řešení bracho. Casto je to jen o trochu jiném nastavení hlavy, někdy si stačí s někým promluvit.. už když o tom dokážeš mluvit, stává se ten problém menším. Jinak s privaty to nevzdavej. Na první návštěvu jsi to zvládl docela slušně. Teď už to bude jenom lepší.

20 listopadu, 2023 21:17
Reply to  Terapista

Typicky klient privatu začíná kolem 35ti, kdyz na něj přijde krize, začne přemýšlet, zda uz má nejlepší roky za sebou a něco mu v zivote neuniklo.. Podle me tvůj motiv není úplně neobvyklý. Jak je myšleno to, že v tom hledáš sam sebe? Rozuměl bych, kdyby to bylo zaměřené vyloženě na sexualitu..
Jestli chceš poznat sam sebe, je dobry vystoupit z komfortní zóny. Někdo se zavře na nekolik dni do tmy.. někdo dá vypoved v praci, pustí byt a odjede s batohem třeba do Ria. Prostě se neboj, žij podle sebe.. život máš jen jeden, nevis kdy to skonci, může to být za 50 let, nebo taky za týden.. další šanci uz nedostanes, všechny náboženství lžou.

20 listopadu, 2023 18:56

 😂  Víceméně ta samá recenze s úplně jiným hodnocením… Člověk by si skoro řekl, co ti slíbili… 😂 

20 listopadu, 2023 22:22
Reply to  Terapista

První návštěva je hodně specifická. Já si to taky moc neužil. Byl jsem nervózní, nevěděl, co od toho poradne čekat, neumel si to uzit. Taky jsem nezvolil úplně nejlepší slečnu pro mě – spis uz zkusenou rutinerku. Napoprvé se chodi za devcaty s dobrým přístupem #GFE. Je taky tezky, to napoprve nejak seriozne ohodnotit, kdyz to nemas s cim srovnat. Podle me jsi nezvolil úplně šťastně. Pokud ti slečna řekne, že se nastavi jen do dvou poloh, je to nejspíš její lenost a vojeb. Muze se stát, že je nějak zdravotně indisponovana, to je ok, pak ale nemá chodit do takové práce, nebo si to ma napsat do profilu. Viděl jsem teď třeba v inzerci hlášku – „za všechno co dělám, chci příplatek“. To je pak ok, jdeš do toho s tím, že po tobě bude chtít příplatek i za to, že ti přinese sklenici vody z kohoutku, nebo ti půjčí ručník.

7
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx