Masáže

Regina – Candy Shop Massage

Rozmlsaný krtek dostal zase jednou chuť na lízátko z Candyshopu. Žhavím tedy Whatsapp a komunikuji aktuální dostupnost cukrářského sortimentu. V nabídce je tentokrát nejmenší masérka z celé cukrárny – Regina, která mě zaujala už svými staršími fotkami (ty nové jí podle mě dost ubírají). Využívám tedy této příležitosti a za zhruba půl hodiny už zvoním na známé adrese v centru Prahy. Po vpuštění do domu jsem barmankou na pár sekund zdržen u dveří do salónu, dole nejspíš probíhá přesun na pokoj někoho, kdo dorazil těsně přede mnou. Vzduch je čistý, jdeme dolů. Ze zázemí zavolaná Regina přichází na bar, probíhá nabídka pití a přesun na pokoj, tentokrát na konci chodby vpravo. Pokojík je to malinký a po příchodu z přímého slunce venku mi připadá, že je v něm absolutní tma. „Jak se máš?“ ptá se. „Dobře,“ odpovídám. S Reginou domlouváme druh masáže, ptám se, jestli má ráda pussycat, nabídnuto je i líbání, které ale odmítám. Rychlá svlékačka (každý sám), zahalení do ručníku a menší mínus tohoto pokoje, do sprchy musíme na chodbu k „zákeřným“ schodům, na které každá masérka při cestě do pokoje upozorňuje.

Ve sprše jsou zezačátku trochu zmatky, Regina hledá svůj sprchový gel, který, jak si myslela, zapomněla v jiném pokoji. Pak jej ale nachází hned u dveří, takže nikam odbíhat nemusí. Já už mezitím šteluju sprchu, která podobně jako v pokoji vlevo na konci chodby sotva teče. Sprcha začíná očistou a masáží trapézů, postupně přechází k tulení a škádlení. Krtek si užívá mýdlovou masáž a Regina, zdá se, zkouší co vydržím. Když se ke mě otočí zády a kroutí přede mnou tou luxusní prdelkou, já jí přitom líbám na krku a hladím krásné dvojky, opravdu mám co dělat, abych to zvládl. Sprcha tedy dle cukrářského standardu na výbornou a za cca 15 minut od mého příchodu jsme zpátky na pokoji. Zde již tradičně pomáhám masérce v natažení té jednorázové textilie na futon a ulehám na břicho. Regina si vedle mě roztáhne svůj ručník a posadí se na něj.

Masáž začíná bez oleje jemným hlazením po celém těle, šimráním v tříslech, na zadku, rukou, hlavě. Zajede i do vlasů a masíruje mi hlavu zezadu. Po chvíli sáhne pro olej a začíná masáž rukama od krku, přes ramena, záda, bedra až k zadku. Krtkovi se zatím vyhýbá, ale já stále doufám, že si ho brzy zase všimne. Regina se přesouvá mezi moje nohy, nanáší další olej a věnuje se stehnům, zadku a přes něj zpátky na záda. Olejem si namaže i svá prsa a bříško a začíná po mně klouzat celým tělem. Při masáži zapojuje také lokty a nebojí se přitlačit celou svou vahou, což při 45 kilech není žádný problém. K proplétání prstů sice nedochází, ale do ouška umí pěkně zavzdychat. Do sestavy začíná zapojovat také své nohy a zadek. Koleny a holeněmi mi masíruje lopatky, zadkem jezdí od beder po stehna a při jednom sklouznutí ztrácí balanc a málem padá z postele, čemuž se oba smějeme. Prý abych neusnul… A ona taky 😀 Během všeho toho klouzání začíná stále více brousit do oblasti třísel a rukou mi prohrabává koule, masíruje hráz a dráždí krtka. Opět zde bylo pár intenzivních okamžiků, kdy jsem myslel, že se udělám už na břichu. Naštěstí přichází pokyn k otočce a druhé „Jak se máš?“. „Výborně,“ pochvaluji si. Při otočce se občerstvuji na začátku doneseným pitím a přitom pokukuji na hodiny, jsme v půlce.

Na řadu přichází opět olej, jeho nanesení na naše těla a masáž tělo na tělo. Regina se ke mně pěkně tiskne, já ji hladím a líbám kam jen dosáhnu. Ta prsa mi perfektně padnou do ruky, bradavky krásně reagují a dole je krtek v pevném sevření. Regina má ale obě ruce za mojí hlavou, tak co to sakra je? Odpovědí je podkolení jamka. Krtek je ve svěráku mezi stehnem a lýtkem. Opravdu zajímavé, to jsem ještě nezažil. Když pak dá nohy k sobě, dochází k imitaci sexu mezi jejími stehny. Aby toho nebylo málo, měníme polohu a jde se na 69. Mému zraku se tak naskýtá pohled na voňavou kundičku a ta prdelka, ojéje. Samozřejmě neváhám a snažím se Regině oplatit veškerou dosavadní péči. Ta mezitím krásně vlhne a jde poznat zvyšující se frekvence dechu. Oba dva si užíváme vzájemné uspokojování, ale nikam se nepospíchá. Při další změně polohy se jde do koníčka, krtek je mezi našimi podbříšky nebo Regina sklouzne trochu níž a honí mi ho o u svých prsou. Závěr probíhá opět v takové pseudo 69, kdy mám krásný výhled, ale do akce už se neženu, soustředím se na finále, které je velice intenzivní. Přichází třetí „Jak se máš?“, na které už ovšem nejsem schopen ani odpovědět. Regina mě utírá a lehá si vedle mě. Hladíme se a povídáme si o masážích, práci, životě… Asi 5 minut před koncem se zvedáme a jdeme se navzájem umýt do sprchy. Na pokoji pak platím, dopíjím zbytek Coly a jdeme. U baru při loučení dochází ještě k dotazu na spokojenost od barmanky, nabídnutí dalšího pití, objetí a pusa na cestu.

Hodnocení:

  • Masáž: zvolil jsem Tantrickou mix, 90 minut, 2500,- (2800,-) + 500,- pussycat (ještě v pondělí tam tuším byla 10 % sleva na šťastné úterý, teď mají na webu do konce září 10 % na všechny hodinové a delší masáže), s průběhem jsem byl maximálně spokojen
  • Podnik: zde asi není co psát, novinka aktuálně asi pouze u slevy výše, pokojík maličký, ale zase díky tomu bylo zrcadlo hodně blízko
  • Regina: Kazaška s velmi dobrou češtinou, uvedené míry souhlasí, fotky má podle mě lepší ty starší. Postava luxusní, opálená, prsa krásné dvojky, tetování ani piercing nemá, celou masáž se na mě usmívala, ročník 98, komunikativní ;))

Závěrem:

Recenzí na tomto serveru nemá Regina mnoho, jsou starší než rok a zrovna ta poslední není moc pozitivní. Možná je to i kvůli tomu, že byla do května asi rok v Kazachstánu. Já měl naštěstí úplně jiný zážitek a masáž si skutečně užil. Troufl bych si říct, že i přeskočila nějaká ta jiskra. Regina mi prozradila, že přemýšlí o tom, že s masážemi skončí. Za mě by to byla rozhodně škoda a doufám, že než se tak stane, stihnu si s ní ještě nějakou masáž zopakovat. Čas lehce přetažen, odcházel jsem asi o 5-10 minut později. Doporučení ano, opakování rozhodně (pokud s tím teda fakt nesekne). Smajlík s úsměvem :))

https://tapky.info/?3870,regina-candy-shop-massage-773-667-250-773667250

IMG_5233-2.WEBP IMG_5234-3.WEBP IMG_5231-0.WEBP IMG_5232-1.WEBP

5 5 votes
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
27 září, 2023 18:54

Ten věk na webu tedy dobře sedí: 20 let a ročník 98…  😅 

Karel z Karlaku
1 října, 2023 11:44
Reply to  Krtek v kleci

Vypada prvotridne_Tuhle jsem tam jeste nevidel_je to skutecne ona_ aby mi tam nenaklusala jina_z foto moc toho nepoznas jak vypada _ tak jak se mi to stalo jinde

Karel z Karlaku
2 října, 2023 11:39
Reply to  Krtek v kleci

Super_díky;)

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx