Veronika – Angels masáže

Jedna z nejnovějších posil Angels masáží, byl jsem zvědavý hlavně na ty silikony, to se přiznám. Rezervační systém funguje výborně, to už tu mnohokrát zaznělo, stejně jako byl oprávněně kritizován vstup do salonu, nebudu to opakovat. Já se naštěstí nepotkal ani se štamgastem z hospody, ani s nikým na schodech.

Verča mi otevírá v župánku, který ty její umělohmotné přednosti celkem maskuje, až mě to trochu zarazí. Ale hned na první pohled je jasné, že tentokrát fotky jinak nelžou a pan retušér tentokrát práci neměl. Snad možná odmázl jedno malinké tetování, ale to je tak vše. Když odhodí župan, naskytne se mi na ni pohled v rouše Evině a není co kritizovat. Štíhlá postava, spektakulární silikony teď už jasně viditelné, celkově moc hezká holka, možná má i trochu připíchnuté rty, ještě celkem decentně, ale kdyby to nebylo, nic by se nestalo. Do sprchy jdu sám a těším se na masáž. Verča k masáži používá zejména své přednosti, několikrát mi je strčí skoro až za krk, na druhou stranu dost času věnuje patriím okolo zadku, jen bohužel tomu správnému místu se nějak vyhýbá. Po otočce je to lepší, v hlavní roli opět „výsledky práce pana doktora,“ kterými mi střídavě masíruje břicho, hrudník a tentokrát už i to správné místo. Takhle to párkrát vystřídá a na konec ruční závěr, při kterém mě vezme za ruku a dovede vše až do zdárného konce.

Potud dobré, ale musím bohužel vytknout absenci nějaké větší erotické atmosféry. Ani jsme toho moc nenamluvili, na moje podněty sice reagovala a bylo to fajn, ale sama se konverzační iniciativy nějak nechopila. Takže ani nevím, jestli je v masážích nováček (což bych si snad i myslel) atd. Její největší poklad zahlédnut jen v zrcadle.

Celkově bych hodnotil neutrálně, hlavní pozitivum je vizáž, negativum je absence větší erotické atmosféry, GFE. Možná někdy zajdu zkontrolovat, jestli se to třeba nezlepšilo.

b2b, 60 min, 2200 Kč

https://www.tapky.info/?4679,veronika-angels-masaze-778-896-288-778896288

Veronika.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
7 července, 2023 14:54

Hm, tesil jsem se na 3 body za prvni recenzi, ale nez jsem se tam stihl dostat, vyfoukls‘ mi to 🙂 (min. tyden mela plno uz ve velkem predstihu).

Admin
Noble Member
7 července, 2023 18:40
Reply to  a7a7

3 listky bys stejne nedostal, ani dva, takze tam ani nemusis chodit 😀

„Pokud budete první kdo napíše recenzi na prozatím nerecenzovanou masérku ze salónu který se prezentuje v levém sloupci na stránce https://www.tapky.info/ tak získáte 3 lístky do slosování.“

Last edited 2 měsíců před by admin
8 července, 2023 14:55
Reply to  admin

Pravad, uslo mi, ze Angels nejsou v listu vyvolenych 🙂 Ale nechtel jsem tam jit kvuli recenzi, nybrz kvuli nadprumernym silikonum, jak jinak. Takze casem jiste dam i tak 😉

19 září, 2023 09:28

Také o ní uvažuji. Dá se vyvrcholit na ta krásná prsa?

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx