Mia – Matahari salon

Miu jsem v Matahari vyhlížel dlouho. Podle fotek se mi líbila moc, ale není snadné se k ní dostat. Bývá tam tak jednou dvakrát do měsíce a hned má plno. Takováto kombinace (ne moc často masírující slečna, co má hned plno) bývá zpravidla záruka kvality, ale platí to i tentokrát?

Jednoznačně platí. Mia mě přichází vyzvednout na recepci, kde jsem se bohužel nevyhnul setkání s dalšími, kteří hledají podobné radosti jako já. Na nějakou diskrétnost v Matahari nejen že rezignovali, oni na ní snad cíleně kašlou. Ale za to Mia nemůže. Už cestou na pokoj tuším, že to tentokrát bude dobré. Mia má za mě opravdu skvostnou figuru, fotky sedí, s tím v Matahari ostatně probém nebývá. Asi trochu podstřelený je údaj o věku, ale to je takový folklor. Nicméně pořád je to mladá moc hezká holka, Snad jedinou pochybnost mám ohledně prsou, na stránkách uvádějí přírodní, no podle mě tam určitě nějaká úprava proběhla.

Ulehám na matraci a Mia mi začne masírovat nohy. Během toho příjemná konverzace, ale naštěstí to netrvá dlouho. Velmi brzy nechá nohy nohama a začne správné b2b. Hezky se po mně plazí, vzdychá u toho, něžně přejíždí rukama, chvilku soustředí pozornost „tam dolů“ a pak zase mazlení. Ježiš, mě to baví a to furt ležím na břiše. Otočka celkem brzy, tentokrát už žádné nohy, ale rovnou mazlení, pohledy do očí, nos na nos, vzdychání, rafinované pohyby rukama. Pak definitivní uvedení mého „kámoše“ do stavu plného pozoru, znovu mazlení… fakt je to prostě dobrý. Párkrát mě přivede téměř k závěru, ale včas toho nechá a opět se jdeme trochu pomazlit. Nakonec ale sérií rafinovaných hmatů ten závěr přijde a jakkoliv jsem se na něj těšil, je mi vlastně líto, že už to končí. Její poklad zahlédnut v zrcadle, vzhledem k polohám, které při masáži volí, by byla i příležitost se dotknout, no jsem srab a nenašel jsem odvahu.

Masáží s Miou jsem naprosto nekriticky nadšený. Určitě zopakuji. 60 min b2b, 2300 Kč.

https://www.tapky.info/?3564,mia-matahari-salon-773-164-811-773164811

Mia.webp

4.7 3 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
7 července, 2023 21:53

Dobrá recka, pamatuju ještě na švédech mívala fotky i s obličejem. Taky jsem za ní chtěl někdy zajít, ale fakt tam skoro není… Jak je to s domluvou, Češka to tuším nebude…?

Last edited 2 měsíců před by alex_murphy
19 září, 2023 09:24

ahoj, taky o ní nějakou dobu uvažuju. Má prsa svoje nebo silikony?

Last edited 3 dní před by nornikemod2001
3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx