Barbara – Barbara Masáže (RH)

Moje první masáž aneb ďáblice Barbara.

Píšu svoji první recenzi na masáž, kterou jsem před mnoha měsíci absolvoval tehdy ještě v Rabbit Hall. Nebudu se věnovat popisu podniku, jelikož je to irelevantní. Naopak to zkusím pojmout pohledem nezkušeného návštěvníka.

Pro svou první zkušenost jsem si vybral Barbaru z RH, víceméně podle fotek, o tomto webu jsem tehdy nevěděl, proto píšu až teď. (Nevěděl jsem k čemu jsem se upsal :D)

Přivítání pusou na tvář, v župánku si mě odvedla na pokoj, kde jsem kvůli své nevědomosti nějakou dobu čekal, jelikož jsem dorazil asi o 10 minut dřív, což se evidentně nedělá.

Přišel jsem vymydlený a stejně tak vystresovaný, načež nepomohlo, když se v koupelně přede mnou svlékla (Barbara je opravdu krásná, s úžasným tělem), tehdy jsem zvažoval, jestli na to mám, protože s mými nulovými zkušenostmi mě ta situace zaskočila a nebyl jsem vůbec komfortní.

Naštěstí byla velice empatická a šla na mě pomalu, stres po minutě ve sprše opadnul a já měl pocit, že jsem udělal skvělé rozhodnutí. Sprcha byla pouze očistná, poznávací. Následoval přesun na pokoj, začala masáží zad a nohou, což bylo příjemné, hodně zapojovala tělo, lokty a nohy, to mě překvapilo.
Já si asi v polovině všimnul zrcadla na boku a v tu chvíli mi došlo, že jsem celou půlhodinu přicházel navíc o skvělou podívanou, jelikož jsem koukal na druhou stranu, do zdi. Zasmáli jsme se, jakej jsem ňouma a následovala otočka.

Jezdila po mě tělem, vzdychala do ucha a mně se začal stavět stožár. Dovolila mi dotýkat se všude, ale já se držel zpátky. Během chvíle ale začala neskutečnými technikami provádět masáž penisu a já byl v sedmým nebi. Ten olej neskutečně pomáhá, masírovala mi varlata, potom si na mě sedla a imitovala sex, což bylo úžasný.. Ruce měla za sebou, držel jsem jí prsa a po pár minutách jsem se chystal na konec, jenomže (!) jakmile jsem začal stříkat, ještě zrychlila a neskutečně mě vyždímala, že jsem se kroutil až mě to zvedalo z futonu. Díky!!! „Nejlepší sex, co jsem neměl“ bych to tak shrnul.

Poté se ke mě přitulila a povídali jsme si, je super empatická a chytrá, následovala očistná sprcha.

Přesto, že prsa jsou výstavní, zjistil jsem, že silikony nejsou nic pro mě a z toho důvodu bych příště zkusil masakru s přírodními. Taky mě Barbara navedla na myšlenku jít příště s mladší masérkou, což taky udělám. (Jsem o dost mladší)

Tahle zkušenost mi v hlavě vydržela několik měsíců a doslova mi otevřela oči co se týče sexuality, byl to asi nejsilnější orgasmus co jsem zažil. Začal jsem potom dost experimentovat a velmi mi to pomohlo i v sexu běžně. Mám pocit, že tenhle postřeh tady nezaznívá moc často.

Naopak, co bych ocenil a trochu čekal, je větší komfort okolo masáží. Rád bych přišel o 15 minut dřív, vydechl, dal si drink, a stejně tak po masáži 15 minut jen tak posedět, sám, v lobby. Chápu, že to je logisticky náročné, ale byl by to o dost lepší zážitek celkově. Dál nerozumím tomu stigma okolo, že nikdo nechce potkat jiného masážníka, proč? Není se za co stydět ne?

Jinak budu rád za konstruktivní kritiku k recenzi a doufám, že se zařadím do slosování 🙂 Fotku nahrávám z doby, kdy jsem byl.

Masáž:

Erotický mix
60 minut – 1800 ,-

tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

 

Snimek-obrazovky-2023-06-13-v-23.59.58.png

5 1 vote
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
14 června, 2023 13:32

Barbara je u místních znalců vnímána jako královna masáží. Tvoje první a hned je z tebe Švihák lázeňský!
Slosování tě zatím mine (viz pravidla) ale když máš v plánu návštěvy mladic tak směle do toho a nakonec to vyjde…

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx