Nicola – Infinity Spa

Rozhodl jsem se jít na masáž k Nicole. V ulici klídek, zvoním a jsem vpuštěn dovnitř. Nicola mě přivítá a odvede na pokoj. Zeptá se na druh masáže a společnou sprchu, kterou přijímám. Ve sprše mě jemně omývá celé tělo a já omývám a hladím to její. Má krásné tělo, je drobnější, za mě super.

Po sprše si mě odvede na futon. Zapíná klidnou hudbu a začíná masáží nohou, zad a tak podobně. Nicola masíruje jemným a pomalým způsobem, je u toho velmi klidná. V zrcadle je na ní krásný pohled, jen trochu potom bolí za krkem. Nicola pomalu stupňuje erotickou atmosféru, sahá i na místa, kde to mám rád. Umí velmi dobře masírovat svým tělem, různě přejíždí a tak.

Po otočce je to fakt jízda. Nicola se různě nastavuje, přejíždí tělem po těle, honí různýma způsobama aniž by použila ruce. V poloze 69 se kochám pohledem na její pěknou prdelku a buchtičku. Výstřik byl silný, Nicola opravdu dobře vystupňovala erotickou atmosféru.

Jediný, nad čím jsem po masáži přemýšlel, že masáž byla sem tam možná až moc intimní, myslím intimní partie velmi blízko.

Název masáže: Infinity Mix

Délka masáže: 60 minut

Cena: 1 900

https://www.tapky.info/?4297,nicola-infinity-spa-603-373-881-603373881

0C4A0AB9-7EB2-484C-A193-4C9F138C349C.jpeg

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx