Sacura – Rabbit hall

Je tu prevaha českého hodnotenia tak pridaám jedno zo Slovenska.

O prístupu k objednávaniu sa na masáž v RH nemusím písať je to topka. Sacuru som si vyhliadol dopredu a čakal som len na termín výletu do Prahy. Mal som šťastie a v dobe môjho pobytu tam mala pre mna hodinove okienko. Prišiel som o pár minút skôr a som rád, že to nebol problém hneď ma szmpatická mladá slečna uviedla do izby a povedala aby som v klude počkal na masérku, že hneď príde.

V momente ako sa otvorili za minútku dvere a uvidel som Sacuru som vedel, že som vybral správne. Privítala ma pekným úsmevom a pohľadom do očí (ten tu bude ešte spomenutý lebo za 35rokov som niečo také nezažil). Povedala mi aby som sa vyzliekol a POČKAL na ňu so sprchou. Keď doniesla olej a zhodila župan tak som onemel. Pripadal som si ako panic čo vidí prvý krát ženu. Ako sa písalo nemá najpevnejšie prsia ale zvyšok postavy je tip top. Sprcha bola úžasná jemné dotyky na správnych miestach = bol som ako z kameňa.

potom prišla masáž na bruchu. Sacura je veľmi kreatívna a naozaj empatická, jemne zahryznutie do ucha, chytenie dlane pohľad do zrkadla. Rukami viac krát aj v tejto polohe prešla po mojej pýche a keď videla ako sa mi to páči otočka prišla ani nie po 10 minútach.

A potom to prišlo… páni to bola jazda… Asi sme si sadli (teda ona mne určite) ale vždy ked sa po mne skĺzla a pozrela mi do očí bol som v siedmom nebi. Dotknúť a hladiť som mohol všade a všetko. Pom sa otočila tvárou k môjmu pokladu. Ten pevný zadoček a mačičku pred tvárou.

V tomto momente je treba povedať, že som mal dohodnutu B2B masáž lebo mi povedala že bohužial pussycat už nerobí ALE potom mi ju sama navrhla. Páni toto som si tak užil a podľa mňa aj ona. Potom sa povenovala mne a doviedla ma k orgazmu ze som nevládal ani vstať do sprchy. Mojej radosti bolo naozaj veľa a celkom sa tomu zasmiala.

Zlatým klincom bola pre mňa záverečná sprcha. Telo na telo ma mydlila jej prsiami a poyerala mi pri tom do očí a usmievala sa. Očividne sa jej páčilo, že som úplne mimo. Nakoniec pusa a vyprevadila ma vonku.

pri písaní tejto recenzie som to prežíval zase. Všetky recenzie čo tu na ňu sú hovoria pravdu. Je top masáž, B2B, správanie technika. 100 bodov z 10tich. Jej pohľad a úsmev z pamete len tak nedostanem

1-hodina, Pussycat, 105 (plus slušný bonus odo mňa)

https://www.tapky.info/?3762,sacura-rabbit-hall-774-910-918-774910918

88C85EFA-3510-49DC-A357-68F56E1D789E.png

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx