Kamila – Avalon

Návštěva už nějaký týden zpátky. V candy zrovna masírovali novinky, co jsem moc zkoušet nechtěl, v RH v ten den zrovna moje favoritky nebyly, tak zkouším tedy Kamilu v Avalonu, která má volno. Objednání přes whatsapp v pohodě, v daný čas stepuju u salónu a píšu ať mně otevřou. Přichází taková bruneta, a odvádí mně na bar. Tam čekám dobrých 10minut, kdy jsem doufal, že mi alespoň nějaký drink nabídnou, ale nic, mohu si prohlídnout alespoň neumyté skleničky v umyvadle. Úvodní logistika tedy horší. Pak se vrací recepční a odvádí mně do pokoje, kde platím hodina klasický program hodina za 2 tisíce. Kamila mně poprosí, abych sundal její podprsenku, asi to má nacvičené a jede to pořád dokola, jak jsem pochopil, ale je to fajn. V obličeji není moc můj typ, alespoň proti Asiatkám co jsem potkal v RH, ale prsa má fajn, byť menší než se může zdát z fotek. Bříško taky není tak pevné jak na fotkách vypadá, ale hold dobrý fotograf. Komunikaci jedeme spíš anglicky, protože čeština jí dělá problémy, ale v pohodě se domluvíme na čem potřebujeme.

Úvodní sprcha omývací, nic na co bych vzpomínal. Potom se přesouváme na matrac a zde začínáme takovou klasickou masáž od noh bez většího vzrůša. Časem přichází trocha b2b a zlepšuje se to, ale něco tomu prostě chybí. Po otočce co přichází v půlce si chci konečně sáhnout, ale při přiblížení se mezi nohy přichází dost neoblomná stopka. Na polibky po těle taky přichází stopka, že to je za příplatek. To mě vykolejilo, tak jsem si tu část na zádech tolik neužil, i když masážově to nebylo špatné. Nicméně nějak to nebylo prostě ono. Sice milá holka, ale cítil jsem, že tam je trochu odstup a něčemu víc se vyhýbá. Finiš jsme zvládli zdárně, pak mně poutírala kapesníkama a šli jsme zase do sprchy, kde zas omývačka, pak oblečení, rozloučení a odcházím.

Opakovat v tomto případě nebudu, ať už kvůli těm příplatkům, nebo tu nezmáknutou logistiku na začátku a nenabídnutý drink.

Obličej: 7
Postava: 7
Masáž: 7
Přístup: 6
Celkově: 6,5 neutrál smajlík

https://www.tapky.info/?4553,kamila-avalon-club-604-933-604-604933604

s

B71D2119-9F60-4577-8D5D-9628E3657CA1.jpeg

4 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx