Dayen – Avalon

Dayen je fakt taková asijská raketa, myslím, že ze střední Asie. Nedávno večer to na mě večer přišlo, v RH plno, Candy v ten den od ruky, tak jsem se objednal do Avalonu, kde ten den a dobrý čas měla volno Dayen. Na WhatsAppu reagujou docela rychle, byť je vidět, že adminka moc česky psát neumí a má nacvičených pár frází, a i v těch seká háčky čárky jak to zrovna vyjde.

Po vpuštění do baráku mně vede recepční na bar, kde jsem doufal, že mi nalejou něco, když jsem viděl tu přehlídku chlastu na baru, ale nic. Recepční, se kterou bych si na masáž taky dal říct odbíhá prověřit, jestli je slečna připravena, tak pár minut čekám, než se vrací a vede mě na pokoj.

Tam na mě už čeká Dayen v krásném spodním prádle. Říkám si ok, to bude fajn a dávám peníze recepční, která popřeje hezkou masáž a nechává nás o samotě. Svlékám se, Dayen taky shazuje svršky a poté už mně velí do sprchy, kde si mně celého poctivě umyje, nevynechává správná místa, , celé to je eroticky nabité, takže mám co dělat, abych neupustil páru už tam, když myju na oplátku já ji. Prsa menší do ruky, ale příjemná na dotek.

Pak se usušíme a uleháme na matrac. Škoda, že tam nebylo zrcadlo. Ale prý ten pokoj maj holky rádi, protože tam je teplo. Dayen začíná od noh a postupně se přesouvá nahoru, kdy po mně hezky jezdí prsama, vzdychá do ouška a sem tam mně letmo políbí. Když Dayen zaregistruje, že se mi leží dost nepohodlně, tak velí k otočce a zde je to ještě lepší. Aktivně se nabízí k dotekům a zvlášť v poslední pussy části to stojí za to. Dayen vzdychá, že to musí být slyšet za dveřmi a očividně si to užívá, protože je komplet vlhká. Prsty dovnitř jsem nezkoušel, ale povrchově neměla problém vůbec s ničím a spokojeně vrněla…no samozřejmě to se nedá moc dlouho vydržet, takže jí nahodím prsa, nebo břicho a s mozkem v oblacích (takovými těmi co maj na stropě) tam s úsměvem na tváři ležím. Pak se přitulila, a hladila mě po hrudi, trochu brnkala o péro, ale jelikož nám už docházel čas, tak jsme šli do sprchy, kde mně opět tak hezky omyla, že jsem měl co dělat, abych pak zapnul kalhoty.
Na závěr pořádná pusa a papa na Chodskou ven.

Cena vyšší, ale s Dayen to vyhozené prachy nebyly. Byť opakovat už pussycat v tomto podniku nebudu, protože pussycat mají za bezkonkurenční ceny ve stejné, nebo lepší kvalitě v Candyshopu, kde vám paní domácí aspoň nalije při příchodu.

Obličej: 9
Postava: 8
Masáž: 9
Přístup: 10
Celkově: 9 usměvavý smajlík

https://www.tapky.info/?4457,dayen-avalon-club-604-933-604-604933604

24F70A4D-2206-4222-8498-D3DE40049DFC.jpeg

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx