Miu – Asia privat

Objednává se POUZE 30 min předem, takže pokud nejste vyloženě místní, tak buď máte smůlu, nebo to risknete.. Nechápu.. 🤔🤷🏻

Při příchodu mě v poledne „vítá“ bez podání ruky/objetí/pusy nenamalovaná uzívaná holka v pantoflích a takovým domácím krátkým úboru..

Když jsem se sprchoval, přišla na moment do koupelny a při odchodu si hlasitě krkla..

Na pokoj přišla nahá krátce po sprše. Má pěkný vlastní prsa – skoro bych řekl i trojky, v podbřišku vodorovnou jizvu asi 20 cm, takže asi mamina. Začala mi dráždit bradavky, pak je i olizovat a částečně i okolí, zajela lehce až k podpaží, ale tam jsem měl deo.. Tohle jsem ještě nezažil a musím říct, že to kupodivu nebylo špatný, užíval jsem si to. Potom pomalu sjela až k penisu a začala řádit tam – koule (dokonce si je cpala i do pusy), třísla a samozřejmě penis. Orál byl poctivej, ani ne tak tahem, ale jazykem. Řemeslně fakt pěkná práce, až jsem ji musel několikrát přerušovat, abych nepřišel o palivo.. Což mi připomíná, že jazyk zvláštně používá i při líbání – prostě ho vyplázne. (Nevím, jestli to je jejich způsob, nebo jí je jen nepříjemný mít v puse cizí. Už to na netu někdo řešil, ale taky bez výsledku. Když jsem zkoušel tento svůj do její pusy propašovat, lehce mě do něj kousla.) Pak klasicky sex, ale přišel jsem s plným pytlem a po počáteční „jazykovědě“ 😁 už mi to teklo ušima, tak jsem zase dost přerušoval, což mi tak po 15 min už nechtěla tolerovat a začínal trochu boj. Když čekala, že si budu dělat zase pauzu, držela se mě jako klíště, přirážela a vzdychala. Klasicky to už chtěla mít za sebou a asi se i dopsat. Pak jsem chtěl ještě 69, nejdřív si na mě skoro nalezla, ale pak si to rozmyslela a nasedla na obrácenou cowgirl a řekla 5 minutes. Zase brutálně přirážela až mi hýžďovou kostí mydlila o stydkou, tak jsem ji ze sebe shodil a dílo dokončil na misio. Místy jsem přemýšlel, jestli vlastně nejsem obětí znásilnění.. 😁

Odchod byl taky rozporuplný, kdy byl někdo dlouho v koupelně a s Miu se nedalo mluvit, pač neumí česky a prakticky ani anglicky, nebo to spíš hraje.. Ptal jsem se mimo jiné na jméno, pač jsem se neobjednával ke konkrétní holce (jednak mi to bylo jedno, lákaly mě obě a jednak kvůli nesmyslnému systému objednávání 30 min předem stejně každej dostane asi tu, která je zrovna volná, což mi i bylo naznačeno v komunikaci). Nejdřív dělala, že nerozumí, tak jsem na ni ukázal a říkám „Sally“? Prý že ano, ale ta už tam nedělá a podle obličeje a prsou je to určitě Miu. Asi mi nechtěla říct pravdu, pač čekala, že nedostane úplně plný počet bodů v případě recenze.. 😁 Klasický vietnamský opatrný přístup – dělat, že nerozumím, nechápu, čímž jednak získá čas a zadruhé nic moc neprozradí a nedostatek infa hraje v jejich prospěch..

Poslední sranda byla při druhý sprše, kdy mě přišla vyhodit na utírání ven z kouta, aby se mohla umejt ještě ona..

Nakonec objetí a pusa a bye bye.

Byl to fakt hodně rozporuplnej zážitek. Takže ani nevím, jak to hodnotit. Přístup špatný, tělo lepší průměr, GFE ne-e, ale práce jazykem skvělá.. Neutrální smile, dejme tomu..

https://www.tapky.info/?4589,miu-asia-privat-praha-3-608-283-178-608283178

5 2 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
23 dubna, 2023 08:02

A cena je kde ?

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx