Darina – Number One

Poznámka ke vzhledu dívky: fotky odpovídají, vše přírodní, tetování nepozorováno

Typ slečny: rajcovní a mazlivá, dokonalá gejša

Začátek:
Objednání a komunikace: vše ok.
Ve stanovený čas zvoním, dveře se otevírají v podstatě okamžitě a já vbíhám dovnitř. Čekal jsem trochu delší chodbu a namísto toho v podstatě vběhnu Darině obličejem přímo do výstřihu. Říkám si, že je to velmi zdařilý start😉. Darina se usmívá a vede mě po schodech nahoru – teď zase způsobem, že mám její krásnou pevnou prdelku v kožené minisukni přímo před obličejem. Odkrvuje se mi mozek a musím říct, že Darina má začátek opravdu vymazaný. Takhle si nějak představuj dokonalou gejšu. Hezky se s ní mluví, hezky se před mnou nakrucuje a vzájemné odstrojování opravdu stálo za to. Stejně tak sprcha, kde mě zkušeně postavila do plného pozoru a kroužila okolo něj svým obličejem se svůdným úsměvem.

Masáž:
Tady v této části obvykle popisuji, jak probíhala masáž. Teď musím poctivě přiznat, že o masáži toho moc napsat nemůžu. To, co jsme začali ve sprše, totiž plynule pokračovalo. Vzájemné otlapkávání, mazlení, objímání. Polibky na tělo. Je možné, že tohle je ta secret masáž a nebo jsem lamač dívčích srdcí (v předchozím životě jsem se tak ale nikdy neprojevoval😉) a nebo Darina je prostě kočka mazlivá (na to bych si docela vsadil).
Nebála si to užívat, ale věděla, že by občas měla být ta „více pečující“, tak se čas od času vymanila z mého objetí a hodila mě na záda a vyšpulila na mě svojí lasturku – až mi bylo líto, že nejsme v programu pussycat. Takhle vyšpulená si hrála s mým ptákem – krásná jemná ruční práce, poplácávala se s ním a byla velmi nestydatá. Takže má nejčastější slova byla: Ještě ne, PROSÍM… Oddalovala, já se k ní taky dostal nablízko, tak jsme se vzájemně hladili a honili a jediný důkaz, že jsem na masáži, byla trocha oleje, kterým mi natřela péro. Nešlo to vydržet dlouho, nechal jsem jí ať mě velmi „eruptivně“ vystříká a spočinul v jejím objetí. Je to opravdu kočka mazlivá… Ač jsme mírně přetahovali, žádný spěch. Hezký v klidu vše nechat doplynout.

Závěr:
Rozhodně doporučuji po všech stránkách skvělá zkušenost. Pokud tam mají alespoň dvě další takhle dobré holky, skutečně si zaslouží své jméno: Number One😁

Smajlík: 😍

Masáž: 1h Secret masáž
Cena: 2300,- (happy hour)

Odkaz: https://tapky.info/?4355,darina-number-one-massage-777-405-722-777405722

darina_00.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx