Tereza – Studio Le Velour

Tak mi tak jednou odpoledne docela hučilo v kalhotách a rozhodl jsem se pro něco trochu pro mě nového – Terezu. Obecně jsem na menší holky, ale rozhodl jsem se vyzkoušet pořádnou holku krev a mlíko.

Domluva bez problémů přes WhatsApp, objednávám se na hodinu lingam za 2200 a v domluvený čas zvoním a jdu do sklepa, kde mi otvírá Tereza – v obličeji lepší než jsem čekal, je to taková milá holka. Odvede si mně na pokoj, kde si sednem do křesílek a vysvětlí mi, co od masáže čekat. Několikrát navíc podotkne, že mezi nohy doteky netoleruje. Jako dobrý, že to aspoň takhle hned řekne na rovinu na začátku. Aspoň pak nedojde k nějakým trapným pokusům u masáže, které by narušili atmosféru. Svlečení před slečnou je trochu neobvyklé, ale pak mě s ručníkem posílá do sprchy.

Když se vrátím, tak ulehám rovnou na záda a Tereza si na mě sedne a začíná mně nejdřív hladit v okolí toho hlavního, aby trochu navodila atmosféru. Kámen úrazu je v tom, že popis Terezy odpovídá realitě. Někomu to může vyhovovat, mně bohužel její tělesná konstituce moc nebrala. Každopádně střídá různé úchopy, vymýšlí různé hmaty a mění pozice. Občas je ke mně zády, občas je vedle mě, abych si ji mohl oťapkat zepředu. No bohužel mě moc nebere, takže erekce je taková střídavá. Tereza z toho ale nedělá vědu a s něhou se mi věnuje dál. I když nebyla můj typ, tak nakonec vyvrcholení mohutné a intenzivní. Ono po těch 40 minutách, kdy se věnuje jen tomu hlavnímu…má to něco do sebe i s danými limitacemi.

Poté mě utře a ještě mně trochu domasíruje i ostatní části těla. Přitlačit umí dobře, takže jsem odcházel i s promasírovanými svaly.
Pro lidi co jsou na „větší“ a prsatější holky doporučit můžu. Já opakovat určitě nebudu. Ale snaha a kvalita masáže ze strany Terezy tam rozhodně byla.

https://tapky.info/?4135,tereza-studio-le-velour-777-317-249-777317249

39F5170B-5BB0-4F4B-870C-2166B3EAC952.webp

3 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx