Kamila – Avalon Club

Kamila – Avalon Club

Má další návštěva tohoto podniku. Tentokrát padla volba na mladinkou Kamilu, která uvádí 19let a na fotkách má pěknou postavičku.

Domluva proběhla bez jakýchkoliv problémů přes chat na stránkách klubu. Klub se nahází na Vinohradech, Chodská 12. Vstup do klubu opět bez problému a zcela diskrétní. Krátká a příjemná konverzace s recepční, která se ujistila, za kterou dívkou jdu a následně mě předala do péče Kamily.

Kamila má opravdu krásnou postavu. Věk by mohl plus mínus sedět, max plus 3 roky. Holka z východu, asi UK, ale domluvit se s ní dá.

Nabídnuta společná sprcha, čehož jsem využil. Výhodou je, že je sprcha přímo na pokoji, což vždy oceňuji a rád využiji k prvním seznámením se s tělem dotyčné dívčiny. Postavu má opravdu pěknou. Krásný zadeček a hlavně krásně pevné, plné a mladistvé kozičky. Ochotně se nastavuje mým dotekům, ale sama zas až tak aktivní není a rozhodně nečekejte žádné žhavé GFE

Masáž zahájena klasicky v poloze na břiše. Jedná se spíše jen o takové mazlení s doteky, než o nějakou intenzivnější masáž. Erotickým nábojem tato část masáže také zrovna nejiskří.

Po otočce se to začne mírně zlepšovat. Holka se snaží eroticky provokovat a kombinuje prvky masáže s hlazením, které je místy příjemně smyslné. Občas přidá nějaké ty hlasové vzrušené projevy, ale většinou to působí dost hraně a není při tom moc přirozená. Své tělíčko však nastavuje ochotně všem dotekům zákazníka a hlavně s ňadry a bradavkami mě nechala si pohrát celkem intenzivně. Jak to nebylo celou dobu žádné velké wau, tak její závěrečný útok na mou chloubu byl více než dobrý a myslím že na chvíli zapojila i jazyk.

https://www.tapky.info/?4553,kamila-avalon-club-604-933-604-604933604

Masáž B2B, hodina, 2300 Kč

kamila_0117.jpg

2 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx