Tina – Red Massage

Už jsem pár masáží zažil a měl jsem pocit, že už mě nic nepřekvapí. To bych ale nesměl narazit na slečnu Tinu. A že to bylo překvapení veskrze příjemné! Ale popořadě.

Mé průzkumné toulky mě zavedly do Red Massage. Přiznám se bez mučení, že mě nalákala více než zajimavá cena. Komunikace přes WA plynulá a já se tedy v dohodnutý čas ocitl na značkách. Méně rušná ulice u Náměstí Míru, vstup ihned po zazvonění, žádný „domorodec“ v dohledu, takže nástup vhodný i pro stydlíny. Na místě si mohu vybrat ze dvou slečen. Nebylo moc, o čem. Tina si mě nějak přitáhla.

Jdeme na pokoj, osvětlení je stylové a já chápu, proč Red Massage se jmenuje tak, jak se jmenuje. Pro ty, co se rádi koukají poznamenávám, že „viditelnost“ je dobrá. Ovšem měl bych námitku k umístění zrcadel – nějak se mi nedařilo na ně dohlédnout, ale děly se věci, že to ani nevadilo😉. Jediné mínus je sprcha mimo pokoj, ale nejsem úplně sprchovací typ, takže mě procházka nevadí. Sprcha proběhla společná. Žádné velké „orgie“, ale už tam jsem poznal, že jsem si vybral dobře.

Pár slov ke slečně – Tina má za mě dokonalou postavu na masáže – je dobře stavěná a je „za co chytit“, vše přesně, jak má být. Za mě krásný obličej a jiskra v oku. Tetování jsou, sice výrazná, ale nikterak rušivá. Piercing také. Komunikace v angličtině bez problémů. Česky by to na pokec úplně nebylo, ale jak uvidíte dále, komunikační bariéra tu snad ani nehrozí.

Nastupujeme na futon. A teď se dostávám k těm překvapením. Prvním byla hudba, velmi oceňuji, že to nejsou takové ty provařené fláky, co máme naposlouchané z každého salónu. Hudba je pomalejší rytmická, přesně vystihující tempo, kterým se celá akce ubírá. Tina postupuje pomalu, její dotek je dokonalý a cítím, že si mě umí nacítit. V průběhu masáže má zavřené oči a vypadá ve flow. Její B2B je velmi osobité, pozice, co jsem jinde nezažil. Ne nijak gymnastické, ani to není nějaké ďábelské klouzání, ale pomalu sofistikovaně se přivine a naše těla splývají v jedno. Takový styl liána😉.
Po otočce jí chci tu slast oplatit a ona mě trochu brzdí a s úsměvem říká: „Neboj, všechno bude.“ Věřím jí a nechávám se ovíjet dál. Rozhodně nelituji. Postupně se dostáváme k objímání a pocit je to dokonalý (opět vyzdvihuje hudbu, dotváří celý zážitek a udává tempo). Na konci jsme propletení a já se rozpouštím.

Shrnutí:
– jemná pomalá a přitom intenzivní masáž, kdo máte rádi rafinovanost, jasná volba
– neotřelé a velmi zajímavé, ať již hudbou, tak samotnými pozicemi,
– velmi příjemná slečna se smyslem pro humor, co Vám dá ten pocit, že je tu pro Vás!
Za mě hodně příjemné překvapení a opáčko je rozhodně v plánu.

B2B – 1500,-

https://tapky.info/?4431,tina-red-massage-773-884-499-773884499

0A609115-A031-4A26-A22D-0B5F37721486-768x1024-0.webp 509669FC-3230-418D-9A59-D3C7222555A7-1.webp

4 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
10 března, 2023 15:48

Teď je na webu 2000 tak buď zdražili nebo jsi měl nějakou uvítací cenu

10 března, 2023 18:48
Reply to  Fuckster

Jo tak na homepage to píšou jinak v ceníku je právě 2k 🤗

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx