Julia – Rabbit Hall

  • B2B promo + AutoErotica
  • 60 minut,
  • (1900 + 500), 2400kc

https://www.tapky.info/?4460,julia-rabbit-hall-774-910-918-774910918

*toto je můj druhý pokus napsat tuto recenzi, protože moje první verze se změnila v příliš podrobnou knihu (o které si nejsem jistý, zda by byla vhodná), zde přichází můj pokus přinést recenzi, ale bez zkažení party*

Konečně nadešel čas, po dlouhé době procházení vašich recenzí jsem se rozhodl navštívit RH.

Po příjezdu mě přivítala krásná Julia. Během chodby a schodů jsme si rychle popovídali.

Dohodli jsme se na masáži, B2B s autoerotikou, pak jsme si ještě trochu popovídali o tom, co jsem měl v plánu pro AE. Ale dobře, jsem docela přímočarý chlap a byl jsem k ní upřímný.

Pak mi přinesla ručník, řekla mi, že se hned vrátí, a řekla mi, abych se osprchoval (udělala to velmi zdvořilým a roztomilým způsobem, ale odsud budu psát stručněji).

Sprcha byla rychlá a ona se okamžitě vrátila do pokoje, nahá.

Masáž začala. Tehdy mi řekla, ať si lehnu, a to jsem udělal, se zvednutým hrudníkem, a začala. (Bylo to pro mě překvapení, protože jsem hodně četl o momentu „otočení“/turn, který byl v případě vynechán a šli jsme rovnou do akce).

B2b byla velmi milá, je si velmi vědoma toho, jak se pohybovat, a neustále měnila techniky, což byl skvělý zážitek. Pohled na zrcadla měl být přirovnáván k jednomu z velkých divů světa. V tuto chvíli jsme si vyměnili pozice všude kolem, byl to ohňostroj, cítil jsem se jako v `Cirque du Soleil`.

Nakonec jsem to už nevydržel a ona bitvu „vyhrála“.

Ale jako každý dobrý voják můj „přítelvěděl, že válka neskončila. Po dobrých 20 minutách masáže zad a B2B nastal obrat a začala 2. část frontálního útoku. Ale tentokrát jsem věděl, že na to budu připraven, protože první zkušenost mi dala najevo, že je „showtime“.

V tu chvíli mi to dokonce připadalo, jako bychom byli pár, probíhalo intenzivní spojení, ušetřím detaily a řeknu, že jsme se skvěle bavili. (Mohla by to být interpretace toho, co si moje hloupá mysl myslela, „ale hey!„, zde sdílím svůj pohled)

Poté jsme šli do sprchy, tentokrát společně. Tady není moc co říct, většinou to bylo vymývání oleje z našich těl.

Pak tu a tam nějaké povídání, když jsme se oblékali, platba a rozloučení.

Možná jsem to jen já, že mám iluze a věřím všemu, co tito krásní profesionálové říkají, ale když jsem jí poděkoval za úžasný čas, udělala to samé a řekla mi, že „přeje si, aby to tak bylo každý den“.

Po pravdě si myslím, že se skvěle bavila a dal jsem 100%, abych ji udělal šťastnou, na konci jsme se oba neubránili úsměvu a smíchu.

Nevím, jsem v tomhle všem nováček.

In short: Amazing person with good skills, charming body and nice smile.
I honestly don’t know if I would do it again because it was so perfect that I’m afraid we won’t be able to beat the performance delivered, and if I do, I’m afraid I might go from first timer to normal , which I definitely can’t afford.

I hope my review helps others. Hopefully I didn’t share it… In case sharing would be appreciated, I might give it a second chance.

I honestly rate all aspects of the massage 10/10, of course the lighting in the room can be a hindrance depending on the angle. But okay, we’ve done all the angles, so that’s the solution. 

Julia4.webp

4.3 3 votes
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
20 března, 2023 10:46

Ona je Česka?

21 března, 2023 16:52
Reply to  Mirage

So where is she from?

1 května, 2023 22:41
Reply to  Sktr

She is from a Baltic country, but with mixed ancestry. I noticed that she is not available anymore in RH. Anyone knows if she works now in another place?

4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx