Masáže

Paula – Alfa masáže

https://tapky.info/?1734,paula-masaze-alfa-andel-773-625-188-773625188

Vyhrál jsem to jako cenu, takže příjemně bez placení 🙂 Ale jinak by šlo o hodinovou exkluziv masáž za 2500 se vším všudy, tj. sprcha, B2B, neomezeně gejzírů a vlastně cokoliv, co si v rámci hranic erotických masáží člověk může přát.

Moje sobeckost zvítězila a tak jsem namísto prozkoumání zatím nerecenzovaných slečen šel po jistotě, neboť Paulu tu všichni vychvalují do nebes. A právem.

Rovnou bych rád vypálil její hlavní přednost, a to je její přístup. Tohle je za mě přesně to, proč na erotické masáže chodím a co na nich hledám. Paulu to evidentně strašně baví, úsměv jí po celou dobu stopáže nesleze z tváře, což se zároveň potkává s tím, že jí jde hlavně o spokojenost klienta. A tohle je přímo vražedná kombinace, která má za následek tu nejlepší masáž, na jaké jsem kdy byl.

Společná sprcha je skvělá, evidentně je jejím trademarkem nabídka prvního vrcholu už ve sprše, což s povděkem za jejího povzbuzování přijímám a je to supr. Pavla se pak zajímá doslova o každý detail, aby byl člověk co nejspokojenější – osvětlení v místnosti, to, aby člověk neuklouzl ve sprše, dokonce i množství citronu ve vodě 😀 A tahle její péče navíc skvěle kontrastuje s tím, jak se dokáže odvázat během masáže.

Nejsem úplně na popisování toho, jak kočky jezdí tělama po těle. Důležitější pro mě je právě ten přístup, Paula se neustále usmívá, dívá se do očí i do zrcadla a vždy pečlivě reaguje na to, co se klientovi líbí. Zároveň se s ní dá skvěle povídat, Paula je dost chytrá, dovede ale i správně vycítit, kdy je čas přestat kecat a věnovat se jiným věcem. Dovede skvěle promasírovat, ptá se, jestli člověka něco nebolí, protože masáže jsou prý jejím koníčkem i mimo erotiku a je to znát. Druhej summit je samozřejmost, opět za jejího vzrušeného povzbuzování.

Paula umí držet hranice, pokud je ale masáž „oboustranně prospěšná“, umí to dát najevo a ať už to bylo hraný, nebo ne, je mi to jedno, protože to bylo skvělý.

Tulení a pokec je opět samozřejmost, na hodinky se nekouká a čas je dokonce přetažen, takže já odcházím s pocitem, že jsem právě byl na své nejlepší masáži.

Díky za zážitek!

Paula-1.jpg

5 5 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx