Megan – Secret Place

Koukám, že jsem se dost rozepsal, kdyžtak skočte pár odstavců přímo k akci😉

Čas od času se tady na fóru povede změnit běh událostí a věci se pohnou pro nás žádoucím směrem. Narážím na to, že si Secret Place nechali poradit a nastavili velmi vlídnou cenovou politiku na rozjezd. Měl jsem je v hledáčku už předtím a teď nebylo co řešit😉.

Na úvod pár slov k salónu. Komunikace na začátku trochu haprovala, ale rychle jsme našli společnou řeč. Oceňuji, že mi pomohli s výběrem a že co tvrdili o přístupu slečny se vyplnilo. Prostory za mě úplně super a hodně se mi líbilo světlo svíček, za mě ideál. Podotýkám, že jsem spíš typ co ocení intimní atmosféru a přítmí. Ovšem tady to rozhodně nebylo na úkor „viditelnosti“, rozhodně jsem nebyl ochuzen o zrakové vjemy a rozhodně bylo, na co se dívat.

Co se týká samotné Megan, je to Češka, takže žádná jazyková bariéra nebyla. Je hodně ochotná a je vidět, že jí hodně záleží na tom, abyste odešli spokojení. Možná bych tady i trochu ubral – vím, že se člověk chce dobře uvést, ale klídek prostory i slečna jsou nádherné, takže je bohatě „založeno“ na spokojenost. Úvodní komunikace tedy proběhla a jdeme na matraci.

Co se týká fotek a reality, neodhalil jsem žádné rozpory. Megan je krásná holka se zálibou v tetování – je jich více, ale myslím si, že nejsou úplně rušivé – můj vztah k tetování je spíše negativní a neměl jsem pocit, že by to ovlivnilo zážitek. Jen bych Megan doporučil, aby dále nepokračovala, jednak je hřích „kazit“ takové krásné tělo a jednak už by to mohlo být pro někoho moc. Jinak tělo má Megan zpevněné sportem, takže tady bych hodnotil velmi pozitivně. Tady bych ještě zmínil super dlouhé nehty, jsem ještě neviděl takhle dlouhé, takže kdo máte rádi škrábání, určitě jasná volba. Já jsem spíše lehtivý typ, takže nic pro mě😉

Samotná masáž byla velmi příjemná, ano, občas to mírně zadrhlo, ale nic co by nepřebila celková atmosféra a pohoda, kterou Megan umí navodit. Už jsem tu psal, že je pro mě rozhodující pozornost, kterou mi slečna poskytuje, kvalita iluze, že je tu pro mne a možnost „upřímné“ interakce (v rámci daných pravidel a hranic slečny). A to byl tento případ, velmi rychle jsme si verbálně i neverbálně „vysvětlili“, co se komu líbí a v tomto sepětí celá masáž postupně gradovala.

Gentleman by podle mě neměl o dostaveníčku vyprávět úplně všechny detaily. Pár jich přecijenom zmíním:
– hezký nástup celé masáže, ruční část nebyla zbytečně dlouhá, slečna se nebojí využívat svých předností
– otočka proběhla včas a zajímavým způsobem tak nějak vyplynula
– mám pocit, že slečna je z těch, které mají radost mužské plémě obecně a tato práce ji baví.

Co říci závěrem? Velmi sympatický salón, krásná slečna, se kterou jsme společně dospěli přesně k tomu, co jsem potřeboval. Mohu s klidným svědomím doporučit i méně zkušeným masážníkům.

Info:

Pussycat 1h 2000,-

https://tapky.info/?4409,megan-secret-place-606-566-696-606566696

 

3.jpg

3 1 vote
Hodnocení recenze
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
23 února, 2023 01:29

Nevim,nezda se ze by se cenove az tak lisili od jinych maseren, pussy cat 60 min. za 2400 a ty jejich priplatky za 500 taky moc nepotesi.

Last edited 1 měsíc před by Jumper
23 února, 2023 08:31

Ty jo, nebýt těch kérek, tak bych tam za ní teď pelášil za tu cenu.

SecretPlace
23 února, 2023 09:00
Reply to  PapaSmurf

Co takhle slečna Nela ? Je bez tetování a výborný proklientsky přístup.

23 února, 2023 09:55
Reply to  SecretPlace

No uvidíme 😅 zařazuji si vás na seznam taky, za tak rychlé reakce 😅

SecretPlace
23 února, 2023 08:36

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za recenzi.
„komunikace na začátku trochu haprovala“ ? Můžete být trochu konkrétnější ?

24 února, 2023 14:55

Už se těším na tuhle slečnu

9
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx