Barbara – Barbara Masaze

Víte jak utratit nejlíp 2,300Kč? Můžete si koupit letenku do nějaké cheap-ass destinace. Nebo se objednat na B2B k Barbaře a ta vás vynese až do nebe.

Barbaru jsem měl na bucket listu dost dlouho a objednávání mi zabralo dva měsíce, než jsem to konečně trefil. Dá se přes Whatsapp a prý ideálně dva týdny předem. Což je dost těžký, když masíruje jen přes den a v práci máte většinou v tom intervalu nějaké schůzku.

Každopádně se mi v lednu konečně povedlo objednat tak, že mi ani v ten den nikdo do kalendáře nejebnul meeting a po obědě jsem se vydal na její sídlo kousek od Anděla. Už ve dveřích se mnou laškuje tím jejím úsměvem a na pokoji mě nabádá, ať si ji rozbalím z prádla. Pak mě bere za ruku a vede mě do sprchy, a v té zažívám něco naprosto nepopsatelného. Hned mi dává moje ruce na její krásný kozy a začíná mě leštit. Pak se otočí ke mně zády a prdelkou přiráží tak, že když mi ho pak ještě rukou přihoní, já prostě stříkám.

Každopádně ten její sex-appeal se projevuje tak, že po 10 minutách nadrženého ježdění na mých zádech už mě klacek zas stojí. Barbara to vidí, ale ještě mě trochu potrápí, než zavelí k otočce. Pánové, to co se dělo pak nebyla masáž, ale sex…teda sex bez sexu nebo jak to nazvat. Každopádně to bylo daleko lepší než sex. V jednu chvíli po mě jezdila tak, že zavřít oči, tak bych si myslel, že ho tam fakt má. Ale neměla, prostě jen dokonale simuluje kopulační pohyby a hezky ho dělá rukou.

Netřeba dodat, že i přes mohutný střik hned ve sprše ten druhý po tomto představení se dostavil taky s dobrou razancí.

Mnoho lidí to tady psalo, ale Bára je bohyně a kdo u ní nebyl, tak by si to měl zařadit na bucket list. Protože nikdo ví, kdy svět skončí, ale toto prostě v životě zažít chceš.

Pro dnešek vše, další recenze jsou v procesu 😀 je to docela fuška psát.

https://tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

972C9609-804A-4D91-BD73-16A2CC9DD6FA.png

3 1 vote
Hodnocení recenze
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
xxx
8 února, 2023 00:11

No abych se objednal  😊  Snad bude mít mimo špičku lepší dostupnost, než dvoutýdenní fronta, pač s mým harmonogramem toto nemůže klapnout  😄 

Nevíte, jestli ještě provozuje s Nikol jejich duet?

9 února, 2023 15:55

Tak se asi objednám, všichni jí chválej do nebe 🙂

Jsem zvědavej – co je nejlepší vzít pro začátečníka?
Body to body, erotickou masáž, nebo to sweet kiss?

A jaký je to prostředí? Je tam trochu přítmí, nebo denní světlo? 🙂

Díky!

9 února, 2023 19:57
Reply to  mkorf

Já bych rekl jednoznačně B2B ( kór pro začátečníka )vždy napoprvé pro případ té si a maserkou nesednete a to může být oboustranný problém, nemyslím že by to zrovna u Barbary nastalo, ale taky se hned na prvním rande nehrnem hned do max intimna ( i když jak kdo) , u některých holek to je pak samozřejmě o to lepší když některé příplatkové služby dostane chlap
třeba i zdarma ale zase to by u těchto profesionálek ( v dobrém slova smyslu nemělo nastat) tam jsou mantinely sice třeba větší ale striktní 🙂 min světla u holek co sou dobré může mít výhodu většího prožitku u Barbary nevím je to možna chyba ale já u ní v tomto působišti neby

Last edited 7 měsíců před by Peters32
4
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx