Masáže

Zuzana – Studio Le Velour

Zuzana – Studio Le Velour

https://www.tapky.info/?4284,zuzana-studio-le-velour-777-317-249-77731724

Jedna recenze z posledního měsíce loňského roku. U Le Velour oceňuji diskrétní a přehledné objednání přes jejich stránky. Mají tam u každé slečny rozpis na cca dva týdny dopředu a jsou tam jasně viditelné volné termíny, které jsou po 15ti minutách. Po objednání vše potvrdí pomocí SMS a emailu, kde dostanete i veškeré informace ohledně příchodu do studia. Studio se nachází na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Před domem není potřeba nikam volat, diskrétně zazvoníte a celkem rychle se dostanete dovnitř. Dle instrukcí pokračujete interiérem domu, kde vás následně čeká ve dveřích vámi vybraná dívka, tentokráte oblečená do župánku.

Zuzanka je na první pohled běžnou tuctovou dívkou, ale od prvního okamžiku byla milá, usměvavá a ochotná. V pokojíku jsme si v klidu sedli a začali probírat detaily našeho setkání. Měl jsem domluvenou masáž B2B, ale ani nevím proč, ale náš rozhovor se stočil k masáži s prvky BDSM, kterou dost propaguje majitelka tohoto salónu (ale to je příběh na někdy jindy). Zuzanka se zajímala, co z BDSM mě vzrušuje? Myslím, že jsem se ji trefil do nálady, protože ji přitom zablikali čertíci v očích a nabídla mi, že pokud souhlasím, tak mi tu masáž trochu zpestří. A já souhlasil.

načeš mi skoro přikázala, abych se před ní svlékl do naha. Sama zůstala sedět, provokativně si přehodila nožku a sledovala mě. Chvíli si mě prohlížela nahého, pak se zvedla a šla ke mně. Dál si mě prohlížela a začala se mě dotýkat, mě doteky na ni mi zatím zakázala. Obešla mě, pak se postavila přede mě, odložila župánek a zůstala ve spodním prádle. Takto si se mnou ještě chvíli pohrávala, doteky však směly být stále jen jednostranné. No, do sprchy jsem šel s trčícím kamarádem a tato předehra mi celkem na dlouho utkvěla v paměti..

Po návratu ze sprchy mi udělala striptýzek zase ona a provokativně se mě zeptala, zda si na ni nechci také šáhnout? Chtěl jsem. Následovala tedy má seznamovačka s jejím těle, která přešla v mazlení.

Masáž na břiše byla dobrá. Program zahájila klasickou relaxační masáží, z které celkem záhy přešla k mazlení a dráždění. Už při této první fázi, kdy některé masérky jedou v trochu jednodušším režimu předvedla několik gymnastických pozic a pěkně se po mě sklouznula.

Po otočce mě trochu překvapila některými prvky patřícími asi spíše do BDSM masáže, ale já to kvitoval, takže se k tomu občas během masáže vrátila, ale opravdu jen v menších náznacích. Tyto prvky dynamicky střídala s klasickými B2B pozicemi. Tady nutno uznat, že její repertoár je celkem široký a pestrý. Pokud viděla, že má některá pozice větší úspěch, tak ji později opakovala.

Myslím, že mohu potvrdit informace kolegy „Pes_Imista“, který napsal zatím jedinou recenzi na tuto dívku, ohledně jejího zvláštního nastavení hranic týkajících se její pipiny. To, že ji bezostyšně předvádí a pak vás na ni nenechá skoro sáhnout, není zas až tak neobvyklé a setkáváme se s tím u řady masérek. Ale ona vám ji opravdu při té 69 skoro narazí na obličej a když mi jezdila klínem přes penis, měl jsem nejednou pocit, že ji ho tam musí každou chvílí vklouznout. Zakončení jsem si přál v pozici 69 a užil jsem si to jak dole, tak nahoře…

Celkově akci hodnotím jako velice zdařilou. Zuzce není ani 18náct, ani nemám dokonalou postavu modelku, ani 4ky kozy. Je to prostě normální pěkná holka, která má od všeho něco a pokud ji náhodou někde něco chybí, tak to dorovná svým přístupem.

Za mě jedna z holek, kterou mám na svém seznamu možných opáček.

Masáž body to boby, hodinka, 1900kč

zuzana.jpeg

5 2 votes
Hodnocení recenze
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Noble Member
25 ledna, 2023 14:45

Zacni davat sve recenze do rubriky masaze a nikoli masazni salony. Musim to porad opravovat, diky !

1
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx