Monika – Le Velour

Hodina B2B 1900,-

Svou recenzi bych pojal jako velké varování ve stylu, že co je psáno, nemusí být dáno. Faktor času a osobních (ne)sympatií dělá své. V mém případě tím nesprávným směrem, ale k tomu se dostaneme.

Nejprve pár slov k salonu. Velmi dobrá komunikace, organizace, ochota vyhovět a odpovědět na otázky. Skvělé, tady velký 👍. Ad prostředí nečekejte nic extra designového, ale svému účelu to bohatě stačí, čisto a útulno.

Monika tady nasbírala pozitivní ohlasy, takže když jsem zjistil, že má volno – ve velmi rozumnou hodinu – byl jsem číslo 2 – neváhal jsem a dorazil.

Co se týká popisu, shodují se s tím, že jí fotky spíše ubírají. Proběhlo přivítání v prádle a vše se tedy zdálo na dobré cestě. Ovšem hned po sprše se můj příběh začal lišit od těch popisovaných v recenzích.

Úvodní otlapkávání neproběhlo, ani svůdné svlékání – spíše to ze sebe Monika rutinně neeroticky sundala a šlo se na masáž.
Musím říct, že z části na břiše mi nic výrazného neutkvělo. Po otočce potvrzuji, že Monika bere vaše ruce a navádí vás po svém těle a na svá výstavní prsa. Ovšem spíše než erotično jsem v tom cítil snahu mít věci pod kontrolou. Podobně hodnotím i tu hodněkrát zmiňovanou pozici v sedě zády na vašem břiše, kterou tedy dvakrát nemusím – nic nevidíte a zároveň nikam nedosáhnete. Takže za mě také mírně rozpačité. Abych jen nehaněl byl tam jeden moment, který byl hodně silný, bohužel to dále negradovalo a celé se to trochu „rozplizlo“.

Poznámka pro kočkomily: neviděl jsem, nehladil jsem, tudíž nemňoukala.

Konec se nějak podařilo zdárně uhrát, ale převládá zklamání.
Nerad bych ale aby to vyznělo jako nějaký hejt. Monika je příjemná slečna, dobře se s ní povídá, ač tedy některé její otázky mi přišly příliš „na tělo“ a klidně bych i věřil tomu, že je terapeutka. Nicméně já na masáži terapii úplně nehledám.

Jsem zvědav, jestli se někdo podělí o svůj zážitek. Zajímalo by mě, jestli u mě selhala chemie a nebo si zub času vybral svoji daň a Monika malinko ztratila své kouzlo.

Smajlík: neutrální.

https://tapky.info/?3984,monika-studio-le-velour-777-317-249-777317249

MONIKA_1.jpg

4 1 vote
Hodnocení recenze
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
KralMasaznichSalonu
30 listopadu, 2022 10:01

Hele, mám to podobně:

– žádnou moderátorku ČT jsme v jejím vzezření fakt nevidel
– žádný otlapkavani ani strip se nekonal
– B2B na břiše ve stylu rozmazání oleje po zádech a toť asi vše
– rychlá otočka, a pak po jednou sklouznuti se z B2B stává zřejmě její oblíbená lingam masáž
– takže maximálně dosáhneš na ty prsa a půl hodinu prochrapes než té pak udělá
– po masáži ti pak začne tlachat o vztahový terapii a de facto se stáváš předmětem její postgraduální práce

Za mě palec dolů.

30 listopadu, 2022 20:36

já se tady asi Moniky chci zastat, za mě jde o zejména přístup holky a ten je dobrý.. upřímnost v projevu a nějaká atmosféra tam je, ale je to spíš přátelský než GFE k průběhu asi jsem zažil něco mezi Vašimi popisy a prvními pozitivními recenzemi, zrovna u ni bych řekl sympatie budou hrat roli. Neřikám že by to měla být nějaká glorifikace ale za mě si to pozitiv hodnocení zaslouží 🙂
..
Jedním dechem ale dodávám že Monika má své meze co ve vzájemnostech a je to třeba respektovat a má tak asi jinou cílovku něž chlapy co chodí na Pussycat , je to pro ty co chtějí fajn pokecat mít přátelský přístup a nemusí mít tak moc vzájemnosti jako třeba u některých holek v Rabbitu … takže to není pro chmatáky co si chtějí vyhrát spíše bych to nazval že to je pro někoho kdo hledá erotický relax s holkou co neni netykavka a zrovna u ni ty sympatie asi roli hrát budou…

Last edited 2 měsíců před by Peters32
salret5
1 prosince, 2022 09:11
Reply to  Peters32

tak pod toto se podepíšu. Ano, Monika je spíš na pokec – na začátku to bylo až moc – každopádně jakmile pokec proběhne a pobavíte se o tom, jaký máte záměr (já vím, většina tady hledá masáž a něco víc typu pussycat a ideálně aby to bylo super vášnivé a mohli jste šahat všude), tak se uvolní a nechá to plynout. Sorry, byl jsem na erotických masážích všehovšudy asi 5x, takže nemůžu moc srovnávat.
Jsem trošku na nohy a Monika mi je nechala tak jak jsem potřeboval a co jsem s nimi chtěl dělat. Chtěl jsem masáž prostaty a ta byla taky super. Když jsem chtěl, mohl jsem jí všude hladit a užívat si jejích prsou. Víc jsem nezkoušel, ale u masáže mi o víc ani nejde.

5
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx