Rabbit hall Sacura

mám rád thajské masáže a při pročítání recenzí tady jsem narazil na zmínku asijské slečny – takže díky za recky zde!

Rabbit hall

objednal jsem se na 60minu masáž.

Nebyl jsem si jist adresou, přeci jenom Vinohradská je ulice, kde by člověk čekal frmol a já uplně nikoho potkat nemusím :), ale po zazvonění jsem byl hned vpuštěn. Sacura u mě hned tím jak se usmála a jak vypadala navodila dobrou náladu.

Co to je za národnost – je zajímavé, že na thajských masáží s evždy hned zeptám odkud jsi, ale tady mě to přišlo, fakt nevím proč blbý.

Milá, okatá holka s hezkou jakoby hubenější , užší tvářičkou. Odvedla si mě na pokoj. A já už tušil, že by to mohlo být dobré. A bylo. Nepředbíhejme.

Už společná sprcha byla mňam. Menší kočka, krásná pro mě větší prsíčka. Ikdyž můžou se prsa téhle velikosti nazývat prsíčka? Tak jsme se trošku oťukávali a já si hned připadal jak na táboře s kámoškou.

Samotné masáži já nemám co bych vytknul. Masáž na břiše akorád dlouhá, otočka přesně včase kdy se člověk už prostě těší. Masáž hodně kontaktní, zákazy žádné, takže jsem se pomazlil do sytosti , pohrál si s prsíčky, pohladil krásnou prdýlku. Holka se usmívá, mírné vzdechy. Jsem rád hodně kontaktní a překvapilo mě, že se jí snad fakt líbili mé polibky po celém těle. Dost se snažila a pořád jakoby měnila rytmus. A mě se to moooc líbilo.

Pro mě zajímavý zážitek byl co se týká velikosti prsou. S touhle velikostí nemám zas tolik zkušeností.

Rozloučení pusu na mou vysmátou hubu. Závěr já si to moc užil a odcházel s úsměvem od ucha k uchu.

masáž 60minut tělo na tělo.

cena 1900kč

https://tapky.info/?3762,sacura-rabbit-hall-774-910-918-774910918

PS: chlapi já fakt nevěděl, že psát recenze je taková fuška. Teď jak tu tak zasněně vzpomínám, tak to píšu snad hodinu 🙂

sacura_03-0.jpg sacura_02-1.jpg

3.8 5 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx