Masáže

Nikol – Grand Luxury

Před pár týdny jsem zavítal do mého oblíbeného podniku Grand Luxury. A řekl jsem si, že zkusím být průkopníkem a zvolil jsem Nikol, která tady nemá ještě ani jednu recenzi. Klasicky jsem si dopřál klasiku, tzn. v Luxury 60 min za 1900,-

Do salonu přijíždím na čas a po zavolání na telefon za chvíli přijde otevřít Nikol. Po vpuštění sejdu pod schody, kde došlo ke vzájemnému představení a přivítání. Pusa na tvář se nekonala. Došlo na podání ruky „leklá ryba“. Nemám takové typy rád… i jsem chvíli zaváhal, zda to není signál k otočce. Ale říkal jsem si „nebuď vůl, přeci nebudeš dělat ukvapený závěry jen kvůli podání ruky“… chtíč byl silnější a tak jsem zůstal.

Nikol… no, jak ji popsat. Uvedené hodnoty na profilu asi sedí, věk, výška, relativně vyšší váha atd. Prsa bych ohodnotil spíše menší trojky. Ale tak nějak jsem nebyl moc nadšený. Tělo Nikol nepůsobí příliš žensky… nyní coby dolňák mířím hlavně dolů. Pas vs. boky… pas širší, boky nevýrazné. Má bříško, docela dost. Při vzpřímené postavě to není tak patrné, ale při ohybu dost. Snažil jsem se to ale nevnímat. Nikol tvrdila, že cvičí… asi jo, řekl bych že kromě bříška tělo bylo pevné. Spíš to bude tím, že Nikol má tu smůlu, že jen ten typ ženy, co s přibývajícím věkem bude už jen kynout. Rýsující se druhá brada to naznačovala. Obávám se, že můj popis nyní působí hodně drsně, až hnusně. Každý nějak vypadá. Nikol není ošklivá, vůbec ne. Ale když budu hodně kritický, tak prostě najdete na masážích většinu holek hezčích. Když jdu na masáž, kde nechám za hodinu dvojku, tak chci aby to byla i slast pro oko, nejen pro péro. Bohužel, tak to je. Tedy za vzhled moc bodů nedávám.

Nikol říkala že je z Moldavska. Česky mluví dost slušně, tak jsme si docela normálně povídali. Dostal jsme nabídku na společnou sprchu, kterou já neodmítám. Kromě očisty byla docela příjemná. Nikol se snaží a tulí se. Žádný top, ale ve sprše slušný průměr.

Pak zalehnu na futon. První část na břiše docela prima. Hladí a jezdí pěkně. Nastavuje prdelku taky docela slušně. Bohužel ale, byl jsem na pokoji, který nemá zrcadlo hned vedle matrace. Tedy výhled více zpovzdálí mi moc nevyhovuje. Ale zase zrcadlo bylo dost blízko na to, abych viděl, jak se Nikol tváří, tedy spíš netváří. Totálně kamenný výraz, pohled buď úplně do zdi anebo sama na sebe… bídná atmosféra. V této docela neerotické atmosféře, když při dvou sklouznutí zavzdychala do ucha, jsem si říkal, že to musel být „omyl“. Vůbec to neladilo s ostatními projevy. Koncem pasáže na břiše se příjemně věnovala péru a zajížděla mezi půlky, tady good.

Po otočce… takové standardní hlazení a ježdění. Jen nyní jsem viděl „z první řady“, jak je docela otrávená. Vzhledem k průběhu jsem začínal tušit, že na 69-ku se asi nechystá. Tak jsem ji o ni požádal. Působila udiveně, že něco takového chci, ale vyhověla. Byť jsem byl na začátku kritický, tak její prdelka v této poloze se mi líbila, ne že ne. Kundičku měla rozevřenější a docela vystouplé pysky. Toho jsem si všiml již na břiše. Kundička se mi taky líbila. :- )

Slušně jsem se zeptal, zda můžu hladit. V poloze 69 při otázce „můžu hladit“ mě odpověď „kde?“ docela zarazila. Po vyjasnění odkývla, že jo, ale upozornila mě „masturbovat ne“. Bylo zjevné, že tohle si fakt neužívá, tedy ani já si moc neužíval a tedy ani svolení nezneužíval. Vydržela v této poloze docela dlouho.až mě to překvapilo. Snad poprvé se mi ale stalo, že při 69-ce jsem nekapituloval. Asi to bylo tím vším, výše popsaným. Pak si tedy sedla vedle mě. Protože jsem měl její kundičku naprosto přirozeně na dosah ruky, tak jsem ji znovu lehce pohladil. A tak z této pozice raději utekla, abych už nedosáhl. Ve vzdálenější pozici bez dosahu mě tedy udělala a bylo hotovo. Utřela mne a lehla si ke mně. V mlčení jsme takto strávili ještě pár minut. Když masáž shrnu, technika docela dobrá. Nedělá nic špatně, ví kam a jak šáhnout. Bylo to ale bez náboje.

Společnou sprchu na závěr jsem již odmítl, že půjdu sám. Výrazů bez úsměvu už jsem si užil dost, a tak jsem už nechtěl. Po rozloučení byly dvě pusy na tvář. Zaplatil jsem bez dýška a zmizel nahoru na ulici.

Opakovat nebudu. Smajlíka bych dal neutrálního. Masírovat umí, čas byl dodržen, ALE… doporučit s výhradami lze.

 

https://tapky.info/?4228,nikol-luxury-grand-605-958-304-605958304

Nikol.jpg

5 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx