Masáže

Kira – Rabbit Hall

Před časem jsem vyzkoušel trochu jiný druh masáže který (zatím) není úplně obvyklou součástí nabídky salónů a to „Milking table“. Zvolil jsem slečnu Kiru u které vím, že její ruční práce patří k těm nejlepším co lze minimálně u Králíků zažít. Recenzí na tuto slečnu je tu už dost a tak nebudu zabíhat do podrobností – je to prostě velmi milá mladší slečna, nejspíš Ukrajinka. Má drobnější vysportované pevné tělo a dobře se s ní povídá.

Teď už k masáži samotné. Je to vlastně taková variace na lingam masáž ale na speciálním lehátku. Ulehnete na břicho, nádobí šoupnete do (dostatečně širokého) otvoru a relaxujete. Nevýhodou u této masáže může být to, že přílěžitostí ke kontaktu s masérkou je opravdu docela málo, dostanete se tak maximálně na zadek a boky, na prsa spíš rovnou zapomeňte a do rozkroku by to asi šlo ale je to celkem nepohodlné. Na druhou stranu na masérku dobře vidíte v zrcadle a můžete se tak soustředit v první části na tu vizuální stránku zážitku a v té druhé potom zavřít oči a nechat dívku kouzlit pod stolem.

V první půlce se mi dostalo příjemné relaxační masáže. Erotično tam moc nebylo a chvilku jsem si říkal že to není teda úplně ono, ale když dojde na druhou fázi, tak ten kontrast je obrovský a to co Kira předvedla pod stolem je opravdu něco neskutečného. Evidentně ji to baví a tím pádem to opravdu stojí za to. Doporučuju navázat komunikaci a nenechat se udělat hned, to je pak teprve pořádná bouře když se to oddaluje ne jednou, ale třeba pětkrát 😉 Kira s tím nemá problém, naopak mi přišlo, že o to víc ji to bralo.

Po zdárném konci společná sprcha a hurá do práce. Opáčko někdy určitě ano.

Kira, Milking table – 60 minut, 2000,-

https://tapky.info/?3677,kira-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Kira125.webp

3.5 4 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx