Amélie – Studio Le Velour

Rozhodl jsem se taky něco vyzkoušet a napsat recenzi.
Nedávno jsem slyšel Jenny na podcastu, tak jsem se kouknul na její stránky a do oka mi padla zrzečka Amélie.

Chvíli dumám jestli masáž či BDSM, ale na masáže mám svoji masérku, tak jdu na 90 minut BDSM.
Nejprve si přes chat ujasním nějaký drobnosti, komunikace je v pohodě. Rezervační systém je jednoduchý, vyberu si termín, žádný problém.

Přijdu pět minut předem, zazvoním a chvilku čekám, než mě přes bzučák pustí. Produpu barákem až ke dveřím, ve kterých mě vítá Amelie ve slušivém oblečku. Vypadá jako na fotkách, až na to, teď na mě hledí dvě krásný hnědý kukadla navíc.
Přivítá mě a odvede do pokoje. V pokoji je slabé osvětlení, převážně svíčky a solný lampy. Po celodenním koukání do monitoru to je docela příjemný. A na koukání jsem stejně nepřišel.
Odložím svršky, posadíme se do křesílek a chvíli si povídáme (Je nejen hezká, ale má i mozek – vzácná kombinace), trochu se uvolním a přejdeme k tomu, proč jsem přišel. Mám už něco za sebou a jsem zvědavý, tak jí akorát řeknu co ne a jaký mám omezení (sportem ku zdraví) a jinak to nechám na ní.
Zdá se spokojená, vyzve mne, ať se svléknu a proběhnu sprchou. Po sprše mi spoutá provazem ruce před tělem a hra začíná.

Amelie se umí rozpálit, zvláště, když snesete bolest (po letech bojových sportů a jednoho manželství, cokoliv pod úrovní zlomené kosti, nestojí za řeč), ale oproti jiným je příčetná, takže jsem si klidně nechal zavázat oči. Střídá metodu biče (doslova) a cukru (uctívání botiček/nohou a líbání zadečku) s oddechem a pomazlením.

No nepíšu povídku, ale recenzi, takže se nebudu rozepisovat co jsme všechno jsme celých 90 minut dělali. Odcházím trochu pocuchaný, ale spokojený a s úsměvem na rtech.

Na závěr bych to chtěl a měl nějak shrnout.

Takže příjemný podnik (čisto, žádný smrad a hluk), přijatelný ceny a nebyl jsem ošizený na čase (sprcha je skutečně teplá mimochodem).

Amelie je příjemná holka co si umí svou práci užít. Má hezký prsa s velkými bradavkami a luxusní heboučký zadeček. Taky má bujnou fantazii, takže bych se nebál jí přenechat otěže a čistě si užít jízdu.

Za mě naprostá spokojenost. Bylo příjemné nemuset všechno řídit a nechat se překvapit jejími nápady a chutěmi. Určitě se vrátím vyzkoušet další věci s Amelií, protože 90 minut uteče rychle (mají tam hodiny, takže to jde ohlídat).

admin edit: https://www.tapky.info/?3832,amelie-studio-le-velour-777-317-249-777317249

Amélie_3-0.jpg Amélie_4-1.jpg

4 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx