Pamela – Diamond masaze

Tak jsem pro změnu zavítal do Diamondu. Z toho, co jsem tady zachytil by Pamela měla být jistota a aktuální topka salonu. Nějaká ta kozatá milf chybí v mnohých salonech a mě to vždycky velmi lákalo jít za masérkou blíže k mému věku. Čekal jsem plnější křivky a zkušenější a možná ne až tak divoký přístup s tím, že bude vědět co mají muži rádi o trošku víc. Vybírám tu jejich intim masáž za 2000 kč na 60 minut.

Vstup do salonu je super. Sice je salon jasně vyznačen, ale je na takovém místě, kam asi chodí jen jeho klienti. Přišel jsem pár minut dříve, tak jsem se tam ještě krátkou chvíli potuloval a nesetkal absolutně nikoho, a to ani při odchodu. Zde chválené prostory jsou fajn, ale já nevím, nijak to moc neřeším a vlastně si toho ani nevšímám a neuměl bych popsat co všechno tam bylo. Můj přístup je takový, že kvůli skvělé masérce zalezu i do chladného sklepa (Candy :D).

Dveře mi otevírá brunetka, z čehož jsem zůstal trošku zaražený, neboť Pamela by měla být blond. Mně na barvě vlasů absolutně nezáleží, ale první co mě napadlo a vlastně úvodní chvíli zůstalo v hlavě i během masáže je, že mi podstrčili nějakou jinou masérku. Kdybych si to tady pravidelně nečetl, tak by mě to nikdy nenapadlo. Už jsem poznamenán 😀 Tím, že jde opravdu o Pamelu jsem si byl jistý až když si na mě později lehla s jejími přirozenými poklady, i kvůli kterým jsem přišel. Ale to předjíždím. Takže ten úvod takovej ne zcela povedený a kvůli mému překvapení se Pamela asi také trochu zasekla a moc se neusmívala, tedy vůbec.

V pokoji mi oznámí, že jdu do sprchy. Sám. Vracím se a mám si lehnout na břicho. Hned si všímám, že tam je jen jedno zrcadlo a umístěno naprosto „intimně“ tak, že vidím jen hlavu Pamely a její poněkud pohrdavý výraz obličeje. Kdybych měl polštář tak jí možná (ale fakt jen možná) vidím alespoň „do výstřihu“. V popisu intim masáže je „lap dance“ na úvod, nic tomu nenasvědčuje. Začíná masáž zad, zadku a nohou. Je to příjemné, ale husí kůže mi z toho nenaskakuje. Zato po roztažení mých nohou pěkně občas zkontoruluje ptáčka a poškrabká koule. Párkrát se po mně sklouzne nahoru dolů a zleva doprava. Cítím její prsa všude, ale GFE se nekoná. Žádné. Pomalu jsem ale zapomínal na nenabídnutou společnou sprchu, lap dance či zrcadla.

Po otočce (spíše v druhé poloviné) jsem očekával, že si pořádně vyhraju s jejími balónky nafouknutými čistou přírodou. No první, co Pamela udělá je, že mi opět roztáhne nohy a zahlásí, že to je proto, abychom se vzájemně nedotýkali a sedne si mezi ne. No to jsem zase dopadl. To malé erotično, co tam bylo horko-těžko vybudované šlo do prdele. Takže nově se nedá dotýkat nejenže pussynky či ňader, ale už ani nohama tela masérky. Možná to myslela Pamela trochu jinak, že se jí nemám na začátku vůbec dotýkat a pak spustí své B2B a bude to o to větší pecka jen to oznámila takovým způsobem, že moje nálada šla do hajzlu. Celkove se se svými příkazy projevovala dominantne, což me moc nebere na intim masáži.

Celá pasáž na zádech začala tím, že mi ho nejprve postavila velmi dobrou ruční prací. To chválím. Umím pochválit, když je co. Potom se po mně asi 3krát sklouzne a já mám možnost si chytit jen „side boobs“ a trochu zadek, mám obavy pouštět se do nějaké větší hry. Pamela mi to ani nijak moc neumožňuje a svým výrazem tváře nenaznačuje. Po tomto krátkém bezcitném B2B (neslyšel jsem ani žeby vůbec dýchala, oči zavřené, kamenný výraz obličeje) se vrací do prostoru mezi mými koleny, kterými se jí ale nedotýkám. Je tak daleko, že ji vidím jen od podpaží nahoru, tedy stejně jako v tom prokletém zrcadle. Tato sestava s rovnakým B2B se ještě jednou zopakuje a následně mě v tichosti vyhoní s tím, že je trošku nahnutá nademnou takže mám jí jedno ňadro na dosah.

Ruční práce opět kvalitní, zkušenosti jsou tam. Ptám se s údivem, zda už končíme. S nepříjemným tónem mi nabízí ještě masáž zad a nohou. Před závěrečnou sprchou, do které opět pojedu sám, je mé zklamání asi patrné, neboť mi Pamela zdůrazňuje, že mi udělala masáž celého těla 2krát. No jo, protože já chodím na EROTICKÉ masáže kvůli průměrné masáži celého těla. Kdybych chtěl masáž celého těla, tak zajdu na profesionální a levnější masáž celého těla. Dvakrát. A vyhoním si ho sám. Před sprchou mě ještě ujišťuje, že mám dostatek času na pořádnou sprchu (bez ní samozřejmě), neboť olej jde těžko dolů. Kdybych zažil pořádnou erotiku, tak půjdu v klidu domů i s olejem na ksichtu.

Ok, možná jsem až příliš přísný, ale šel jsem na tuto masáž po delší pauze s nadšením a únavou. Odcházel jsem nasrano-sklamaný jak málokdy. Kdo na tyto masáže s profi prístupem chodí víc než jednou? Za 2 litry?  Jinak já vlastně nevím ani jak Pamela vypadá nahá (například její zadek jsem neviděl za tu hodinu ani jednou). Neviděl jsem její tělo ve sprše ani v zrcadle ani po otočce. Neskutečné. Možná jsem jí totálně nesedl, ale já jsem se choval slušně a normálně tak jako vždy, jsem spíš ticho a nemám žádné speciální požadavky, pouze aby to mělo erotickou atmosféru a vzájemné doteky. To má být samozřejmost v rámci body to body masáže. A když je zákaz dolů (co možná u Pamely nebyl, ale připadalo mi to tak), tak to musí pak mít jinou „šťávu“ 😛 jako s Kirou například.

Hodnocení 🙁

https://tapky.info/?2348,pamela-diamond-massage-774-588-008-774588008

img_0447_facetune_14-01-2021-16-45-20-289x400-0.jpg pamela-1.jp_-1.jpg

4 2 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
30 září, 2022 15:46

No tak to tedy ziram u mě to byl kdysi ‚dávno‘ pravý opak.. snad nevyhorela a byla to shoda okolností byla by to škoda..

Ovšem už sem párkrát zažil maserky které ‚vyhoreli‘ a nedivím se tomu.. taková slečna by si měla dát minimálně větší pauzu..

Last edited 4 měsíců před by Peters32
30 září, 2022 17:25

No teda, to je hodne spatny. Pamela jde hned na black list. V tom diamantovym salone neni za kym jit….

30 září, 2022 17:31

Teda Skůtře, to je ale nářez!  😅 
Cítím s tebou. Bože, chraň nás před takovými zážitky!  😀 

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx