Barbara – Barbara Masáže

V rámci průzkumných akcí jsem se rozhodl vyzkoušet taky Barbaru, která tu má snad nejlepší recenze ze všech masérek. Nutno dodat, že zaslouženě. Je to krásná mladá holka, velmi milá hned od první minuty co se s ní potkáte a tak na nějakou nervozitu hned zapomenete. Já s tím úplně nemám problém ale pro nezkušené to může být velké plus.

Největší problém u Barbary je objednání, protože s dobrou pověstí jde ruku v ruce velký zájem o její služby. Takže sice je možné se objednat přes web, ale velmi často jsou všechny termíny plné a nebo v době kolem oběda. Zato ale slečna nemůže, těžko se naklonuje že 😉

K samotné masáži – to že je to GFE jak vyšité, bez zákazů (v rámci klasických pravidel!) a s velmi smyslnou ženou tu opakovat nebudu, napsali to už jiní. Co bych vyzdvihl já je, že je to zážitek od začátku až do konce. Společná sprcha na úvod si erotickou atmosférou ničím nezadá těm nejdivočejším fantaziím a nutno říct, že je docela výkon nevysypat už tam ve chvíli, kdy vám nastaví svůj pevný zadek a vy jí projíždíte ptákem mezi půlkama zatímco ve svých rukách držíte ty výstavní kozičky… no ale zpět k recenzi.

Kromě toho že je Barbara dračice je to také velmi hodná a inteligentní žena. Je to klišé napsat, ale s ní ten čas opravdu uteče a když vás pak požádá o závěrečnou sprchu (opět společně, jak jinak!) tak se vám fakt nechce pryč. Závěrem jen řeknu, že cena za masáž je poněkud vyšší, ale minimálně jednou to stojí za to vyzkoušet. Osobně to na pravidelné setkání nevidím (kombinace ceny a velmi obtížného objednání) ale opakovat určitě někdy chci. Snad se zadaří.

Barbara – Body to body, 1 hodina, 2300,-

https://tapky.info/?3594,barbara-barbara-masaze-739-111-031-739111031

barbara-01-1920x1282.jpg

3 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx