Sharon – Grace

Sharon je ledová královna, byl jsem u ní 2x. Poprvé katastrofa, přišel jsem si v tom pokoji navíc a jako fakt hodně – něco jako kdybyste šli dělat one man show na pohřeb a nevěděli o tom, kdy po 1. fóru máte absolutně nulovou odezvu, při 2. fóru máte sucho v krku a při 3. jste z trapasu už durch zpocenej a rudej jako rajče.. 😀 Zkrátka péro mi stálo asi tak minutu.. Jsou holt 2 typy lidí – jeden, co je jak šicí stroj, stará se jen sám o sebe, ženská ho nazajíma, ten druhej je romantickej a potřebuje aspoň náznak GFE.

Druhou návštěvu jsem absolutně nepředpokládl, ale pač se mi Sharon líbila po fyzický stránce, prubnul jsem to ještě jednou, už chytřejší s pilulí a tak trochu jsem čekal, že třeba bude v lepším rozpoložení už minimálně proto, že to bude jaksi klapat po fyzický stránce.. No, přepočítal jsem se.. 😀 Když přišla na pokoj a poté, co dostala pár komplimentů, optal jsem se laškovně, zda nepřemejšleli o výměně sprchy (která má už mimochodem slitej proud v jeden a funguje spíš jako prasklej vodovod :-D). Zarazila se a odsekla mi, že tam nebydlí, že jí to je tak fuk a že vedení nic neříkalo. 😀 Pak jsem se s ní pokoušel konverzovat ještě na závěr, kdy jsem se ptal, jestli to dělá for fun, nebo pro prachy. Nedřív jsem se dozvěděl, že pro peníze a když jsem opět laškovně optal, jestli jí to se mnou teda vůbec nebavilo, tak mi řekla, že to je zvláštní dotaz, pač kdyby jí to nebavilo, tak by si našla jinou brigádu.. 😀 (No kromě tý „příjemnosti“ neznám člověka, co by si dokázal ve 4 vyřčených větach 2x odporovat, takže intelektu asi taky moc nepobrala.. :-D)

Příplatek za líbání byly vyhozený peníze, líbá jen rty a pokud tam strčíte jazyk, tak trefíte buď zuby, nebo nicotu (ano Atreji, nicotu).. 😀 Za to bych dal tak max pade.. Vystřídali jsme asi 5 poloh, 3 x si mázla gel, v celou a 25 min u hlavy budík v mobilu nahlas jako kráva, přičemž to okomentovala: „máš tak minutu.“ 😀 Dal jsem to snad na vteřinu a s úsměvem na rtu jsem vítezoslavně zahlásil: „Minuta, vteřina, máš u mě korunu! :-D“ Jinak sportuju, hnusák, teenager, ani děděk nejsem (ženský na mě berou), tak nevím, v čem je problém, asi je holt taková..

Nicméně, abych nebyl jen negativní – buchtě musím ve všem tom marastu připsat velký plus za pár věcí – při sexu si mastí frndu, což je aspoň z mých zkušeností docela výjimka, a to je škoda, je to hrozně rajcovní.. 🙂 Za druhý, není citlivá na nohy, takže si je nechá bez chichotání a cukání olíznout, přestože jsou trochu masivnější včetně kontníků. Nad prcinou má upravenou chlupatou ozdobu, takže nemám pocit, že šukám kuře ze sámošky, nebo s nezletilou.. Má pěknou manikúru a dlouhý prsty. Při sexu nesekýruje, nestěžuje si a sic bez vášně, ale poctivě pracuje a kooperuje.. 🙂

Tělo: 8/10 (umělý prsa mi neva, možná právě naopak) btw má tvrdší držáky, ale nejsou to vyloženě takový ty směšný balónky..

Verdikt: senza mrd, příšerný milování! Škoda, má nevyužitý potenciál. Kdyby do toho dala trochu srdíčka, určitě by se jí to vrátilo jak finančně, tak v podobě lepší klientely..

admin edit: https://tapky.info/?2762,sharon-privat-grace-604-460-403-604460403

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech