Niky – Analek gratis

Tak jsem zase jednou zaspal a na poslední chvíli sháním nějaký ten zásun. Píšu SMS na pár čísel z čekací listiny a hlásí se jen Niky. No dobrá fotky ujdou, některé recky také, ale je mi předem jasné, že to nebude žádná modelka.

Parkování na Barrandově bez problému přímo před domem.

Z přiotevřených dveří vykukuje černovlasá hlava, obličej celkem hrůza ale tváří se sympaticky tak jdu dál. V hlavě mi cinkají varovné zvonečky a říkají vyser se na to kámo, bude to průser ….. a byl.

Jediné plus je dobré parkování a vzorně uklizená koupelna i mrd cimra, to jsem ještě neviděl. Šampony vyrovnané jak na přehlídce, všude čisto a voňavo. Holka je sympatická, vtipkuje a říká si o 1500,- a já debil si říkám, no má kila navíc a ksicht hrůza, ale vytahuju prachy a solím. Když ji ale vidím svlečenou chce se mi utéct. Je to trapný a tak si lehám na postel. Niky vytáhla všechny své zbraně, robertky, cucání bradavek a td… co je již podrobně popsáno v předchozích recenzích ale péro říká fuj zdrhej, zdrhej…. Chvíli držím, ale z pohledu na tu hrošici se se mi ho marně snaží postavit, válí se po mě a jazykem dráždí bradavky se mi dělá skoro zle.

Říkám, že to nepůjde a chci odejít … hrošice s dvojitou pneumatikou na břiše se ale nevzdává, tak to opakuju podruhé a potřetí jí prostě ze sebe svalím a prchám.

Fuj to byl hnus.

Fotky jsou absolutně mimo ani je sem nebudu dávat, přidejte tak 20 kg, dvě pěkně macatý Mischelinky na břicho, plandající sádlo všude na těle, zmalovanou ošklivou holku věkem někde k 50 letům a náte skutečnou Niky.

Jsem k ní tvrdej, ale tvl… fakt mě nasrala a tak to schytá za všechny podobný hrošice co se na 100 let starejch fotkách tvářej jako modelíny a ve skutečnosti by měli platin chlapům, že na ně nějakej úchyl ještě vůbec vleze.

Strávil jsem cestou tam a zpět hodinu, projebal benzín a zasolil 1500 za něco takhle odpornýho.

Jsem debil, ale podvodnice je tu Niky.

Beru si z toho ponaučení a příště fakt tu otočku zvládnu.

Doporučení ani pro totální úchyly.

admin edit: https://tapky.info/?3597,niky-analek-gratis-722-017-651-722017651

Tel: 722 017 651, Praha 5

3 1 vote
Hodnocení recenze
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
24 září, 2022 11:01

Super recka a varovani, diky. Fotky jsou zradny a i by me nalakaly…Twl nebude to tim, ze proste dobrej sukacek ubyva a stavaji se z tech lepsich maserky?

Last edited 2 měsíců před by Jumper
28 září, 2022 04:51

10 dobrých recenzí, jedna průměrná a najednou jedna špatná? 🤔 To je zajímavé… Buď holka během půl roku hodně přibrala, nebo…

2
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech