Kristy-Matahari Pštrossova

První písemná zmínka o podniku se datuje do roku 1499, kdy dům koupil sladovník Vít Skřemenec. Pivovar U Fleků je jedním z mála pivovarů ve střední Evropě, kde se pivo vaří bez přestávky déle než 500 let. Flekovské je svou chutí naprosto i nasprosto………

Já ti dám 500 let ty ožralo jeden ožralej! Mazej o ulici vedle! Máš tam domluvenou masáž a zase ti bude táhnout z huby jak ze sudu a nebude ti chtít stát!

Stál a jeden tmavý Flekáček, kterým jsem zabil a zapil necelou půhodinku, o kterou jsem tam dorazil, to nenarušil. Salón snad nemusím představovat, prostředí hezké a po dvou návštěvách bych řekl, že k politice podniku patří návštěvníkům ukázat, za kým mohou přijít příště.
Kristy je naozaj zaujímavé dievča. Je to taková přírodní divoženka zo slovenských lesov a hájov, oplývá takovou zvláštní přírodní krásou, vnější i vnitřní a tak zajímavý pokec jsem asi nikdy s žádnou masařkou po masáži nevedl. Na nerozmazaných fotkách mě zaujala na první pohled a nebylo vyhnutí, tu jsem musel poznat. A tušení mě nezklamalo, fotky nekecaly a řekl bych, že ani v inzerovaných parametrech není jediné čísílko špatně. Je to moc hezká holka, docela vysoká a štíhlá, s postavičkou tak akorát a je to takový pravý opak těch silikonobotoxových solárních plastelín s obočím namalovaným fixem, které se zkrášlují a zkrášlují, až jsou vlastně úplně hnusné. Známe jich dost, co kluci? A holky? 😀 Milovníci holátek pozor, dole má decentní upravený kožíšek. Ale opravdu decentní, žádný hvězdný velebobr, kterým traktoristka Marie v roce 1972 oslnila za kravínem inseminátora Pepu.
Nabídnuta sprcha před, rád jsem jí využil a bylo to skoro jak s kralíkovic dračicemi, prostě pěkně kontaktní vyleštění klenotů s trochou zábavy a pěkný úvod k dění na matraci. Tam se na břiše odehrála klasická olejová omatlávačka, ovšem velmi šikovně, skoro až tantricky provedená. Samozřejmě to bylo zkombinováno s býtůbý, když už jsem si ho zaplatil, zase vzdech do ucha, zase prsty mezi prsty, zase láska, jako trám.. 😀 Dole mě občas nezapomněla informovat, že s plnými zásobníky matraci neopustím a bylo to naprosto v pořádku, kanón jí rychle naznačil, že by rád otočku. Ta nastala zhruba v polovině času a nesla se v poklidném, relaxačním a dosti mazlivém duchu, eroatmosféra byla vykouzlena více, než dostatečná. Výstřelu bylo dosaženo naprosto bezchybným a naprosto uspokojujícím způsobem a já hned dostal chuť na druhého flekáčka. Následovalo poležení, pomazlení a druhá sprcha ve dvou a hlavně už na matraci začal dosti zajímavý pokec o mnoha věcech kolem nás, které zde raději neuvedu. Děvče má rozhodně výrazně trojciferné IQ, jsem-li to ovšem schopen posoudit zrovna já.. 😀 Zažil jsem i technicky lepší masáže, ale já chodím za celkovým zážitkem a tohle bylo dostaveníčko, které rozhodně musím zopakovat. Bohužel slečna se v programu vyskytuje poměrně sporadicky, a když už, tak v blbý čas. Ale vím o ní. 😀

Kdo nutně nevyžadujete doteky dole a řádění s nadrženou dračicí, vám mohu Kristy s klidným svědomím doporučit, zrelaxováni budete dokonale.

Hodina, B2B, 2300,- , smajlík 😀

No a pak jsem šel dokončit rozdělanou práci k Flekům a výlet mě stál asi 3000,-   😀

https://tapky.info/?3851,kristy-matahari-salon-773-164-811-773164811

 

Kristy.jpg

4.7 3 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech