Monika – Monika Privatek

Monika

https://tapky.info/?1775,monika-608-791-163-608791163

tel: 608 791 163

1500/p 2000/h   příplatky nenabízeny, nepožadovány

Všechny zdravím, na úvod, komercmrdu se věnuji cca půl roku, doposud jsem byl jen ta „kurva sosácká“ a čerpal informace z toho serveru. Ono sledovat jaký kartáč dávají místní mazáci méně zkušeným borcům k velké recenzní aktivitě nenabáda.  Postupně se podělím o několik zážitků co stojí za zmínku, začnu tím nejčerstvějším.

Je takhle sobota odpoledne, moje sexuální vybití v osobním životě zhatilo špatné  postavení Merkura a Saturnu, je tedy čas nažhavit mrdsimku a po něčem se poohlédnout. Zadání je pro tentokrát jasné: rajcovní blondýna. Pátrám v dostupných inzercích kontra recenze + vlastní zkušenosti. Najít  pěknou mladou (stačí mladší než já), cenově dostupnou, neojebávací bestii je celkem kumšt. Moc by mně zajímalo kde zdejší ostřílení boys berou ty cenově dostupný supr kočky za 1500. Každá pěkná baba po mně chtěla aspoň 1800, do dvojky to prostě akceptuju. Víc z principu nedám, protože to pro mně nemá takovou hodnotu, na to si těch peněz moc vážím a příjde mi to neadektvátní, např když mi blbka z P4 Atraktivní blondýna jen při otázce na ceny zavěsí telefon s hláškou že se sockama se nebude zabývat, nebo když Naty na P5 chce čtyři tácy a nakonec borce ojebe čtvrthodinovým pícháním.

Po několika marných telefonátech prohlížím aktualizovaný fotky Moniky a shledávám vysokou pravděpodobnost reálných fotek podle stejného interiéru bytu na nových i starých fotkách, stejně jako několik holek co mají fotky ze stejného prostoru, vypadá to autenticky, tak to zkusím.

Domluva uplně v pohodě, navigování taky, na smluvený čas zvoním, vpuštěn, stoupám k cíli po schodech, cvaká zámek, říkám si tak co? bude to průser? sedí poslední recenze? kdyžtak si procvičím otočku 🙂  otevřou se dveře. WUAU efekt, první co mi proletí hlavou: tohle že je ta vyžilá milfka jo? no to si děláte prdel!! usměvavá okatá dlouhovlasá štíhlá bloncka, věk bych i 25 uvěřil, v krátký sukýnce a bodýčkem, dmoucím výstřihem a širokými boky. Říkám si, kurva, tohle jsem přesně hledal. Uvítání, podaná ruka, letmé objetí, vypadá to slibně.

Vevnitř krátká úvodní domluva na hodince, zaplaceno.  Monika srší vtipnými hláškami a je bezprostřední a asi celkem inteligentní, atmoška cajk. Odeslán do koupelny, tedy spíš do skříně, ano, vypadá to jako by jste šli do tajných dveří či do šatníku.

Vracím se a Monika už je jen v kalhotkách a podvazkovým páse, to mně malinko zklamalo, chtěl jsem tu sukýnku soukat z toho zadečku. Otlapkávačka, ty krásný koziska, pevný tělo, hebká opálená pleť, silueta jak antická socha, krásný oči…jsem z ní úplně hotovej, jen je tam vedro jak prase. Nezaznamenán za celou dobu jedinný zákaz ala tohle nedělej, sem mi nešahej, mrdací atmo, stoupá, při tlapkový lehce sténá, ro jí samozřejmě podvědomě nevěřím ale je mi to jedno a líbí se mi to divadýlko. Proběhne kouř s gumou, před kterým si sepla tu hustou hřívu, kouří poměrně slušně slušně (nejsem moc kouřovej typ), celou dobu se dotýkám toho krásnýho těla, lehce jí hladím pysky masíruju orgány (dovnitř jim nešahám) semtam se mi  podívá do očí, pokaždý mnou projede blesk celým tělem, v ty chvíli si poprve říkám: ty bláho takhle dobrý start jsem dlouho nezažil.

Velím, jdeme na to, pojď na mně. Poprosí jestli bychom nezačli v misio…ač nerad, vyhovím, chtěl jsem se pást pohledem na ní, no to detail. Vlezu na ní, prohlížím si ji a říkám si, tohle že je vyžilá rašple, ani hovno, kost jak sviň. Chvíli ji lehce dráždím pérem genitál, pak přirazím nadoraz a začnu dělat to svý, vykulí oči, začne sténat, zavře oči a kousne se do vlatní ruky, po nějaký chvíli povídá: takhle brzo se udělat a prožívá celkem autentický orgasmus, tohle vypadá oproti projevům při kuřbě fakt věrohodně. V rámci programu zookoutku velím na koně, nasedne, není pevně přitisknutá ale téměř v kolmý poloze, mám raši když si babu pevně svírám v náruči, nechám tomu tak, při počátečních zásunech sleduju Moniky břišní svaly jak se svírají a reagují na každý hluboký zásun, fakt paráda, k tomu masíruju koziska a poslouchám jak sténá, to jsem přesně chtěl zažít, po chvíli exploduju do pláštěnky spocenej jak vrata od chlíva, ulehneme vedle sebe a udýchaně na sebe koukáme a rozdýcháváme to, celkem jízda. Zvedá se z hlášku že  se jí šíleně motá hlava, vstávám, věnuje se svému stavu a ne mně, takže si sám sundávám gumu a očišťuju se: zatím jedinné negativum, tohle by měla taky udělat a nenechat to na mně, nu co, z toho se zas neposeru.

Přichází obvykle u většiny ťapin ta nejlabší část: mezikoitální pokec. Fakt s údivem zjišťuju, že je o čem smyslupně hovořit, civilní profesí to asi pokladní v supermarketu nebude, starsně mně baví, jak je vtipná a bezprostřední, moc takový ženských neznám. Ptám se na to, že se mi zdá že vypadá líp než na fotkách, přízná se že teď solárkuje a trochu zhubla a cvičí, to celkem věřím, má pevný tělo a vidtelné břišní svaly a lyrovitě širší zadek než pas, no líbí se mi dost.

Druhý číslo po krátkém handjbu, který ji celkem jde. Zezadu svižný šuk. hlasitě se ozývá, plácám ji po zadku, pevně chytám za šíji, vůbec neprotestuje, supr jízda, udělám se celkem za dlouho, v tom hyce je to celý velký sportovní výkon. Opět uleháme veldle sebe a smějeme se na sebe a mluvíme o tom, že nás oba píchání fakt baví. Prostěradlo je ze mně uplně mokrý. Bylo to dobrý.

Abych to rychle shrnul. Proběhnou klasický závěrečný rituály. Stále pozitivní náboj. Čas zvonek zvonek  skoro 65  minut. Žádný ojeby, zákazy a podobný kurví manýry. Velká spokojenost. Jsem fakt rád, že mně nezvyklala negativní recenze.

Já dám rozhodně opáčko.

Během pár dní nasypu nějaký staší zážitky u stále aktivních ťapek.

MON-0.jpg MON2-1.jpg

4.8 4 votes
Hodnocení recenze
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
Admin
Trusted Member
4 července, 2022 19:20

Ahoj, diky za recenzi. Zvolil jsi spravny server pro psani recenzi, tady kartac nedostanes 🙂
Takze muzes v klidu pokracovat v psani 😉

4 července, 2022 23:38
Reply to  admin

Tomu říkám recenze! Naprosto vyčerpávající 😄👋

MNMN
5 července, 2022 12:39

I když je jen začátek měsíce, tuhle recenzii bych rád viděl jako výherní 😀 super

3
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech