Sacura – Rabbit Hall

Pobočka Vinohradská, bral jsem body to body.

Na úvod společná sprcha – relativně kontaktní, asi nejlepší, co jsem v Rabbitu měl. Oceňuji, že když mi Sacura odběhla pro vodu, tak si rovnou přinesla i vše potřebné náčiní a pak už nikam neodbíhala.

Masáž na břiše byla poměrně krátká, odhadem 15 min. max., spíše méně. Hodně masírovala tělem, rukou občas zajížděla mezi nohy.

Po otočce následovala poctivá kontaktní masáž. Sacura nemá žádné speciální triky ani polohy, její postupy jsou poměrně základní, ale nic neodflákne. Věnuje se vám s plným nasazením, zákazy jsem nezpozoroval, ale nejsem úplně dotěrný šmátral. Zakončení proběhlo časově v ideální chvíli, Sacura vám pak ještě tak 5 min. sedí mezi nohama a „domasírovává“ což jsem ocenil mnohem více, než když si masérka jen vedle vás lehne.

Co se týče masérky samotné, tak Sacura je určitě hezká – v obličeji i postavou, má cool tetování, které jen umocňuje určitou exotiku. Jen její větší prsa jsou volnější a do budoucna to může být problém. GFE, ani pokec nečekejte, Sacura se moc neusmívá. Dostanete profesionální službu, kde se Vám masérka věnuje s plným nasazením a snaží se, abyste za své peníze dostali co nejlepší zážitek. Doporučuji, při porovnání Rabbitovských masáží je ta od Sacury určitě nad průměrem.

admin edit: https://www.tapky.info/?3762,sacura-rabbit-hall-774-910-918-774910918

Naomi2.jpg.webp

3 2 votes
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx