Sarah – Matahari salon

Sarah mě na fotkách naprosto uchvátila. Návštěvy jsem se trošku bál, protože riziko že to bude namyšlená modelína bylo vysoké.
Opak je naštěstí pravdou. Tahle krásná vytuněná fitness kočka je prima kamarádská holka, se kterou se dalo v pohodě pokecat hned od příchodu. Navíc vypadá jako kdyby vylezla z té fotky 🙂
Po sprše klasické povídání ještě při relaxační masáži zad, které končí s nasazením body to body, kdy její ruce brousí ma správná místa. Vidí jak šmíruju, takže se šibalsky usmívá a špulí prcku do zrcadla a mě se zastavuje dech 🙂 Prdelku má vážně dokonalou.
Celkem rychle velí k otočce, opět nasazuje tělo ja tělo z boku a já si užívám i hmatové vjemy. Tělo má super pevný, krásnou pleť bez strií a podobných vad, prostě radost si sáhnout. Lehce občas přejedu i přes prcku, bez protestů, ale jsou to jen letmé doteky, žádné cílené honění. Naskakuje na mě na obráceného koníčka a začíná si hrát, po chvilce se posouvá blíže ke mě a občas ji na mě pěkně vyšpulí. Celkem dobře pozná že to na mě jde a včas přestane. Při tom mi říká že budeme muset zvolnit, abychom se pak nenudili 🙂
Dá mi tedy chvilku vydechnout. Poté se přesunuje do pozice lotosový květ a v té se s ním mazlí hraje, honí. Krásná práce s pérem a já si to moc užívám. Párkrát ještě oddálíme a pak už to ze mě lítá a Sarah se opět jen šibalsky usmívá.
Následně jsem očištěn teplým vlhkým ručníkem a Sarah ještě ulehá vedle mě a probíráme jak se mi to líbilo a pár dalších osobnějších věcí.
Finální společná sprcha a s přiblblým úsměvem na tváři mířím zpět do reality. Za mě pecka ! 🙂

1 hodina b2b – 2200 Kc

https://tapky.info/?4052,sarah-matahari-salon-773-164-811-773164811

jtDufjyL5B-0.jpeg xl176q897B-1.jpeg

5 1 vote
Hodnocení recenze
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukaž všchny komentáře
0
Budeme rádi za tvůj názor, napiš komentářx
cs_CZCzech